شوراي اسلامي  شهر جديد هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
اعضاى شوراى اسلامى شهرجدید هشتگرد از پروژه در حال احداث بوستان بانوان بازدید کردند
اعضاى شوراى اسلامى شهرجدید هشتگرد از پروژه در حال احداث بوستان بانوان بازدید کردند
1399/مرداد/21 11:8:14

به گزارش روابط عمومى شوراى اسلامى و شهردارى شهرجديد هشتگرد، رئيس و اعضاى شوراى اسلامى از روند اجرای پروژه عمرانی در دست احداث بوستان بانوان واقع در بلوار بهشت  بازدید كردند.

فاطمه جليلى در حاشيه بازديد از بوستان بانوان با تأكيد بر لزوم برنامه ريزى شهرى در راستاى حفظ شادابى و سلامت دختران و مادران اذعان داشت: سلامتى و شادابى بانوان جامعه ضامن سلامتى كل اعضاى جامعه خواهد بود و مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد تکمیل پروژه های زیربنایی سلامت محور را در راستای توسعه شهری و افزايش سرانه سلامت، رفاه و ورزش جامعه و استفاده بهینه از امکانات موجود در دستور کار خود قرار داده است.

در این بازدید اعضا باتوجه به اتمام كرسى چينى ديوارهاى جانبى و ورود به مرحله تسطيح و رگلاژ كدهاى ارتفاعى جهت اجراى طرح نهايى بوستان سرعت و پیشرفت احداث پروژه بوستان بانوان را مثبت ارزیابی کردند.

اعضا در انتها تأکید کردند ضرورت دارد هرچه سريعتر عمليات عمرانى و اجرايى اين پروژه ها پايان یابد و هرچه زودتر به بهره بردارى برسد و اظهار اميدوارى كردند با بهره بردارى از پروژه هاى نيمه كاره سطح شهر ضمن تقويت زيرساخت هاى شهرى زمينه افزايش سطح رفاهى شهروندان را فراهم نماييم.

 

شايان ذكر است بوستان بانوان با مساحتى بالغ بر ۵۳ هزار مترمربع شامل مسير دوچرخه سوارى و اسكيت، زمين بازى چندمنظوره واليبال، تنيس و...، كافى شاپ، رستوران، اتاق استراحت مادر و كودك در فاز ٧ شهرجدیدهشتگرد در حال احداث مى باشد

.