شوراي اسلامي  شهر جديد هشتگرد
1399/بهمن/1
متن خبر
تجلیل اعضای شورای اسلامی و شهردار از آزاده سرافراز حاج محمدرضا البرزی
تجلیل اعضای شورای اسلامی و شهردار از آزاده سرافراز حاج محمدرضا البرزی
1399/شهريور/10 13:29:28

به منظور ارج نهادن به مقام آزادگان در سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از حاج محمد رضا البرزی آزاده سرافراز و کارمند شهرداري طي مراسمي در دفتر مديريت شهري تجليل به عمل آمد.
در سالروز بازگشت غرور آفرین اسوه های صبر و استقامت، آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مراسم تجلیل از حاج محمد رضا البرزی پرسنل آزاده شهرداری شهر جدید هشتگرد با حضور اعضای شورای اسلامی، شهردار، معاونین، مسئول حراست و بازرسی و جمعی از پرسنل در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید.
در این نشست ناصر امیرکمالی سرپرست شهرداری با اشاره به سربلندی امروز ایران اسلامی باوجود فشارهای بی سابقه امریکا سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در 26 مرداد سال 69 را گرامی داشته و تأکید کرد: آرامش، آسایش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون و مدیون دلاوری، ایثارگری و فداکاری بزرگمردانی است که با تأسی از مکتب اهل بیت(ع) جان خود را در طبق اخلاص نهادند و با جانفشانی ایران اسلامی را از توطئه دشمنان محفوظ نگه داشتند.
شهردار در ادامه با اشاره به حضور حاج محمد رضا البرزی در جمع خانواده شهرداری، حضور ایشان را موجب برکت دانست و تجلیل از این عزیزان را وظیفه تک تک مسئولین دانست.
فاطمه جلیلی رئیس شورای اسلامی آزادگان سرافراز میهن اسلامی را میراثی گران بها و الگویی تمام عیار برای انقلاب اسلامی برشمرد و دیدار با این عزیزان را موجب عزت و پالایش روح انسان دانست.
ایشان اذعان داشت: ایثارگری ها، رشادت ها و جان فشانی های این عزیزان به عنوان اسطوره های صبر و استقامت ،ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت شده است و این عزیزان در هر گوشه ای از کشور که مشغول به خدمت باشند مایه خیر و برکت خواهند بود.
حاتم سنجری عضو شورای اسلامی از آزادگان به عنوان پرچم اقتدار جمهوری اسلامی در غربت و مظلومیت یاد کرد و اذعان داشت: آزادگان در دوران اسارت سربلند ماندند و نماد عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.

شایان ذکر است آزاده والامقام محمد رضا البرزي، جانباز ٤٠ درصد جنگ تحميلي، در زمان اسارت نوجوان بسيجي ١٦ ساله اي بود كه در دوم بهمن ماه ١٣٦٥ در شلمچه به اسارت نيروهاي عراقي درآمد و ٤ سال و ٨ ماه إز دوران عمر پربركت خويش را در زندان هاي بعث گذراند و سرانجام پس إز سال ها تحمل دوري، به آغوش ميهن اسلامي بازگشت

 

.