شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است
1397/آبان/30 14:4:18

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد به اتفاق امام جمعه و مدیرعامل شرکت عمران به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدای گرانقدر وخانواده معظم ایشان در نخستین روز از هفته بسیج با خانواده معظم ٣ شهید ساکن شهرجدید هشتگرد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا خدیری امام جمعه شهرجدید هشتگرد، با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.
ايشان ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
امام جمعه شهرجدید با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم و امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت : خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
 در ادامه مسئولين حاضر در جلسه اظهار داشتند: امید است بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، تا توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.
شايان ذكر است در این ديدار با خانواده معظم شهید صفدرعلي وركشي، شهيد حسين اروجني و شهيد محمد فرهنود ملاقات شد و حضار ضمن گفتگو با خانواده معظم این شهدا در جریان مسائل و مشکلات اين عزيزان قرار گرفتند و از صبر واستقامت این خانواده ها تجلیل نمودند.