شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
نشست مشترک شهردار شهرجدید هشتگرد با سرپرست شرکت عمران برگزار شد
نشست مشترک شهردار شهرجدید هشتگرد با سرپرست شرکت عمران برگزار شد
1397/آذر/28 7:59:13

نشست مشترک شهردار شهرجدید هشتگرد با سرپرست شرکت عمران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، نشست مشترک مهندس آقائی ومهندس رضیئی با هدف بررسی وضعیت توسعه شهر در دفتر شهردار برگزار شد.
در ابتدا ضمن بررسی روند اجرای مصوبات پیشین جلسات برگزار شده فی مابین شهرداری و شرکت عمران، بر #تعامل_مناسب_وتأثیرگذار دو مجموعه در یکسال گذشته اشاره شد.
دوطرف بر تأمين بسترهاي مناسب و ايجاد زيرساخت هاي مورد نياز توسعه شهر از جمله تحقق تخصيص آب سد طالقان به شهرجديد و در نتيجه تأمين آب شرب مورد نياز شهروندان و رفع مسئله كم آبي، تأسيس و شروع به كار تصفيه خانه فاضلاب شهري و در نتيجه تأمين آب مورد نياز آبياري فضاي سبز به صورت مجزا از آب شرب شهري، احداث و پيشرفت جاده مسير طالقان به شهرجديد، پيشرفت قابل قبول پروژه مترو، بهسازي شريان هاي اصلي شهر، احداث و اتصال بلوارهاي شرقي به غربي كه باعث دسترسي مناسب تَر شهروندان به فازهاي مختلف شده است، اجراي تفاهم نامه مشترك في مابين شهرداري و شركت عمران كه سهولت دسترسي شهروندان به خدمات مشخص را شامل شده است و ... در سال هاي اخير كه قطار توسعه اي شهرجديد را بر ريل هاي همكاري و تعاون سرعت بخشيده است تأكيد كردند.
حاضرين ضمن برشمردن زيرساخت هاي مورد نياز صورت گرفته، پروژه هاي روبنايي و خدماتي مناسب ايجاد شده از جمله احداث چندين سراي محله با كاربري فرهنگي، مذهبي و تجاري درفازهاي مختلف شهر، افزايش فضاي سبز شهري با استفاده از آبياري از آب تصفيه خانه فاضلاب، زيباسازي بصري شهر، اجراي نورپردازي، نصب تابلوهاي شهري و دوربين هاي امنيتي، افزايش سرانه ورزشي شهر با ايجاد فضاهاي ورزشي، احداث چندين پارك محله اي و ناحيه اي و چندين جاده تندرستي در فازهاي مختلف شهر و ... مطرح گرديد كه همچنان در حال پيگيري و ساخت مي باشد.
در ادامه اعضا ضمن ابراز خرسندي از روند رو به رشد شهر و استقبال سرمایه گذاران در شهر که باعث پیشرفت و ایجاد اشتغال برای جوانان شهر خواهد شد،بر استفاده از تمامي امكانات در اختيار شهري و لزوم حمايت مسئولين شهرستاني و استاني بر افزايش سرعت پيشرفت پروژه ها جهت افزايش رفاه حال شهروندان تأكيد كردند.
شايان ذكر است اين جلسات به صورت مستمر و زمانبندي شده برگزار می شود.