شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/مرداد/17
متن خبر
کمیسیون اقتصادی مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد تشکیل جلسه داد
کمیسیون اقتصادی مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد تشکیل جلسه داد
1397/آذر/26 8:41:23

کمیسیون اقتصادی مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، کمیسیون اقتصادی مدیریت شهری باهدف ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در شهر باحضور شهردار، اعضای شورای اسلامی و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

این کمیسیون به منظور ایجاد درآمدهای پایدار برای شهر با رویکرد اقتصاد مقاومتی و جلب مشارکتهای مردمی و نهادینه کردن فرهنگ مشارکت مردم با شهرداری، تشکیل گردیده است.
همچنین در این جلسه مطرح شد اعضا باید با کمک و همیاری تمامی دستگاه‌های اجرایی قطار سرمایه‌گذاری شهر را بر روی ریل توسعه حرکت دهند و صحبت از کمک و همیاری باید به مرحله عمل برسد.
محمود پایکاری رئیس شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد گفت: یکی از برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌های شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم این است که از تمامی فرصت های موجود جهت شکوفایی شهر استفاده کنند و همچنین در این زمینه فرصت ساز باشند.
وی افزود: این کمیسون وظیفه دارد، ضمن کارشناسی و کاهش هزینه ها به جهت ایجاد زمینه درآمدهای پایدار برای شهر از سرمایه گذاران و شهروندان دعوت و باتوجه به ظرفیتها و پتانسیل های موجود شهر و شهرستان زمینه سرمایه گذاری با مشارکت مردم را فراهم سازد.
رئیس شورای اسلامی ادامه داد: در این زمینه با دعوت از کارشناسان اقتصادی ساکن شهر، شهروندان مطلع و آگاه، و استفاده از تمامی صاحبنظران شهری، و شهرداران اسبق کلانشهرها به شناخت بهتر پتانسیل ها جهت رشد و شکوفایی اقتصادی خواهیم پرداخت.

 

 

 

 

 

 

اطلاعیه

 

تبلیغات