شهرداری شهر جدید هشتگرد
1398/ارديبهشت/30
متن خبر
بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری شهر جدید هشتگرد به تصویب شورای اسلامی رسید
بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری شهر جدید هشتگرد به تصویب شورای اسلامی رسید
1397/اسفند/9 8:56:24

بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری شهر جدید هشتگرد به تصویب شورای اسلامی رسید.
جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال ۹۸ شهرداری شهرجدید هشتگرد با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی و معاونین شهردار برگزار شد.
مهندس اصغر آقائی با ارائه گزارش درآمدی شهرداری و برنامه های سال آتی در جهت تحقق بودجه پرداخت و گفت: با مدیریت و برنامه ریزی دقیق و تلاش و همت همکاران بتوانیم به سرفصل های درآمدی مدنظر مدیریت شهری دست یابیم.
شهردار شهرجدید هشتگرد وصول مطالبات و افزایش درآمد را در اجرای پروژه های عمرانی مهم عنوان کرد و افزود: کسب درآمد موجب تقویت شهرداری می شود، که این خود سبب می شود شهرداری نقش فعال تری در محیط شهری با اجرای پروژه های فنی و عمرانی ایفا کند و همچنین توان پاسخگویی به نیاز های مختلف شهروندان را داشته باشد.
مهندس آقائی در ادامه یکی از راهکارهای افزایش درآمد را تعامل و همکاری دو سویه شهروندان با شهرداری عنوان کرد و افزود:ارائه راهکارهای مناسب جهت افزایش میزان درآمد با به‌ کارگیری پتانسیل موجود و همچنین کاهش میزان هزینه‌های جاری ، توسعه متوازن شهر، توزیع عادلانه بودجه، توجه به طرح‌های زیرساختی با محوریت ایجاد شهری سالم از اهداف لحاظ شده در بودجه پیشنهادی سال ۹۸شهرداری شهر جدید هشتگرد به شمار می رود.
 در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد ضمن تشکر از شهردار به دلیل تقدیم به موقع لایحه بودجه سال 98 شهرداری گفت: پس از چهار جلسه فشرده بررسی به صورت تخصصی بودجه پیشنهادی با مبلغ 587میلیارد ریال به تصویب شورای اسلامی رسید و جهت تایید به شورای تطبیق ارسال گردید. شمس الله ارمندئی افزایش بودجه عمرانی و کاهش هزینه های جاری را از مزایای بودجه سال آینده دانست و ابراز امیدواری کرد درآمدهای پیش بینی شده نیز محقق شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعیه

 

تبلیغات