شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/9
متن خبر
استعفا از پارلمان شهری و خدمت در سنگر علمی و فرهنگی
استعفا از پارلمان شهری و خدمت در سنگر علمی و فرهنگی
1397/دي/6 12:24:57

استعفا از پارلمان شهری و خدمت در سنگر علمی و فرهنگی

پس از انتصاب محمود پایکاری به عنوان ریاست آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ،ایشان از حضور در شورای اسلامی شهرجدیدهشتگرد استعفا داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید هشتگرد،محمود پایکاری طی پیامی خبر استعفای خود را به شهروندان شهر جدید اعلام نمود.متن پیام به شرح ذیل می باشد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم
» پروردگارا مرا در هر کار با صداقت وارد کن و با صداقت خارج ساز و از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرار ده «سوره اسراء ، آیه۸۰ «
اکنون که قرعه برای خدمت در سنگر نظام تعلیم و تربیت برای اینجانب فراهم گردیده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس اعتماد و همراهی شهروندان فهیم #شهری_که_دوستش_دارم، لطف و همدلی کلیه همکارانم در شورای اسلامی و همه عزیزانی که همواره یاریگر اینجانب بوده اند به خود می بالم و سپاسگزاری می نمایم.
امیدوارم با کسب توفیق الهی با حضور در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با اتکا به دعای خیر شما بزرگواران، خدمات بهتری را به دانش آموزان و آینده سازان این مرز و بوم ،فرهنگیان فرهیخته و مردم شریف ارائه نمایم.
در پایان با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است، صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایید و طلب حلالیت می نمایم.

در سایه عنایات امام عصر (عج)، برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم .
اللهم اجعل عواقب امرناً خیراً

برادر کوچک شما/محمود پایکاری