شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
تجلیل و تکریم از پیشکسوتان ورزشی شهرجدیدهشتگرد همزمان با هفته تکریم سالمندان
تجلیل و تکریم از پیشکسوتان ورزشی شهرجدیدهشتگرد همزمان با هفته تکریم سالمندان
1399/آبان/1 10:19:51

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدیدهشتگرد، در راستای تکریم از سالمندان و پیشکسوتان ورزشی، رئیس شورای اسلامی و سرپرست شهرداری شهرجدید هشتگرد باهمراهی نماینده فرمانداری شهرستان در دیداری به همت معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری با جمعی از پیشکسوتان ورزشی ساکن شهرجدید دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار از آقای محرمعلی خدابنده لو ورزشکار ایثارگر و مربی پیشکسوت فوتبال و بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران با ۷۵ سال سن که فعالیت های بسیاری را در راستای آموزش در مدارس فوتبال این شهر داشته اند و در حال حاضر به ترویج ورزش سالمندان می پردازند، آقای جهانگیر فتاحی بازیکن پیشکسوت پرسپولیس با ۶۵ سال سن و آقایان کیوان غنی و مسعود حق نژاد از سالمندان ورزشکار ساکن شهرجدید هشتگرد تجلیل به عمل آمد.

مرتضی کیهانی راد با اشاره به این که قدر و منزلت پیشکسوتان بسیار بالا است زیرا عمری را در ورزش وقت گذاشتند و بدن خود را ورزیده و روح را هماهنگ و با نشاط نگه داشته اند، گفت: بسیار زیباست که این روحیه به جوانان شهر در محلات مختلف منتقل شود.

ایشان ادامه داد: فراهم کردن فضای ورزش و نشاط، جوانان را از آسیب های اجتماعی دور نگه می دارد و هرچقدر پیشکسوتانی که در این راه تلاش کرده اند در این مسیر بیشتر در کنار جوانان باشند، این فرهنگ ماناتر می شود.

ناصر امیرکمالی سرپرست شهرداری تقدیر از انسان های شایسته را سبب نهادینه شدن فرهنگ خوبی در جامعه دانست. ایشان با اظهار خرسندی از حضور ورزشکاران صاحب نام در شهر ادامه داد: پیشکسوتان گنجینه تمام ناشدنی هستند که باید از وجود مبارک آنها استفاده کرد.