شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/2
متن خبر
دیدار مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد با پرستاران
همزمان با بزرگداشت روز پرستار اتفاق افتاد:
دیدار مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد با پرستاران
1399/دي/1 12:35:19

همزمان با بزرگداشت روز پرستار اتفاق افتاد:

دیدار مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد با پرستاران

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد به همت معاونت فرهنگى شهردارى با حضور در بيمارستان امام جعفر صادق(ع) با پرستاران ایثارگر اين بيمارستان دیدار و با اهداى گل و هديه از ایشان تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، همزمان با بزرگداشت روز پرستار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد باحضور در بيمارستان امام جعفر صادق(ع) ضمن اهدای گل به پرستاران، با 190 پرستار ویژه بخش مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا ساوجبلاغ دیدار کرده و مجاهدت های این عزیزان را در مسیر بهبود شرایط بیماران و گذشتن از خویش تحسین کردند.

محسن مجذوب شهردار شهرجدید هشتگرد خطاب به پرستاران گفت: گره خوردن نام شریف پرستار با نام حضرت زینب کبری (س) و انتخاب سالروز ولادت ایشان برای تجلیل از خدمت بی چشم داشت و لطف بی منت شما به آنان که بر چهره‌ تندرستی خود گرد رنجوری و بیماری دارند مایه عزت و سرمایه شرافت شماست.

ایشان تأکید کرد: اختصاص یک روز جهت بزرگداشت مقام والای پرستار درحقیقت یادآوری زحمات و خدمات این قشر ایثارگر به جامعه است وگرنه مقاومت و ایستادگی پرستاران و کادر درمان در مقابل ویروس منحوس کرونا تمام روزهای امسال را به روز بزرگداشت مقام پرستار و تجلیل از این قشر ایثارگر تبدیل نموده است .

در ادامه مرتضی کیهانی راد رئیس شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد با بیان اینکه پرستاران زحمتکش و پرتوان با عشق و علاقه فراوانی که به شغل پرستاری دارند با روحیه خستگی‌ناپذیر و با انرژی، امیدبخش بیماران و خانواده‌های نگرانشان در بیمارستان‌ها هستند، تصریح کرد: پرستاری شغلی بس سخت و دشوار بوده و این قشر زحمت کش شب تا سحر التیام بخش دردها بر بالین بیماران هستند.

کیهانی در انتها اظهار امیدواری کرد: همشهریان و هموطنان فهیم ما با درک بالا از شرایط خستگی و ایثارگری کادر درمان کشور علی الخصوص پرستاران بخش کرونا با عدم حضور در مراکز پرجمعیت، رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک، نرفتن به مسافرت و از همه مهمتر رعایت فاصله گذاری اجتماعی یاری گر کادر درمان خواهند بود و از این قشر زحمتکش حمایت خواهند کرد تا انشالله به امید خدا به زودی زود شاهد ازبین رفتن این ویرووس و جشن ریشه کنی آن در کشور و در تمام دنیا باشیم.

در ادامه با اهدای گل، لوح تقدير و هديه به پرستاران از ایشان تجلیل به عمل آمد.