شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/2
متن خبر
كيهانى راد: تقویت زیرساخت های ورزشی خواسته به حق شهروندان شهرجدید هشتگرد می باشد
كيهانى راد: تقویت زیرساخت های ورزشی خواسته به حق شهروندان شهرجدید هشتگرد می باشد
1399/آذر/30 8:11:40

كيهانى راد: تقویت زیرساخت های ورزشی خواسته به حق شهروندان شهرجدید هشتگرد می باشد.
🔅رئیس شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، مرتضی کیهانی راد رئیس شورای اسلامی با روستاکاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
کیهانی راد در این دیدار ضمن اشاره به پتانسیل های ورزشی شهرجدید هشتگرد از جمله استعدادهای ورزشی ساکن در شهر اذعان داشت: با توجه به جمعیت بالای قشر جوان و ورزشکار در شهرجدید هشتگرد و نیاز این قشر به رفع مشکلات حوزه ورزش، استقرار نمایندگی اداره ورزش و جوانان در این شهر امرى ضروری و موثر می باشد که امیدواریم مساعدت نموده و دراینخصوص اقدامات و پیگیری لازم جهت استقرار به عمل آید.
رئیس شورای اسلامی با بيان اینکه استقرار نمایندگی اداره ورزش و جوانان یکی از خواسته های به حق شهروندان می باشد گفت: بايد براي جوانان برنامه داشته باشيم تا بتوانيم از هدر رفتن زمان و سرمایه این قشر جلوگیری نمائیم و ورزش يكي از برنامه هاي مورد استقبال جوانان است كه مي توان با برنامه ريزي صحيح انرژی جوانان را به این سمت هدایت نمود.
ايشان باتشکر از حمایت های فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی از مسئولین شهری جهت ایجاد زیرساخت های ورزشی ادامه داد: شهر جديد شهری ورزشي بوده است و در این سال ها شهرداری و شرکت عمران تلاش کرده اند ضمن راه اندازی مسیرهای پیاده روی و جاده های تندرستی، جانمایی ست های ورزشی در شهر، ساخت و تکمیل سالن های ورزشی، زمین های چمن مصنوعی و ... در قسمت های مختلف شهر شرايط و امكانات ورزشي شهری را هماهنگ با استعدادهاي ساکن در شهرجدید رشد دهند که این امر حمایت های بیشتر مسئولین ورزشی و دولتی را می طلبد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در این دیدار گفت: در سال های اخیر مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد اماكن ورزشي خوبي را در این شهر بنا کرده است که ضمن تشکر از ایشان ما هم تلاش خواهیم کرد سرمایه های ورزشی شهر به درستی به سمت ورزش و فعالیت های مفید هدایت شوند.
روستاکاری ضمن اعلام موافقت جهت استقرار نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر بيان كرد: فعالان ورزشي بازوي هاي توانمند ورزش در شهر مي باشند و بنده به عنوان مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تشکر از مساعدت های مهندس مهرور فرماندار محترم شهرستان و دكتر حدادی نماینده محترم مردم شریف شهرستان پیگیری های لازم جهت اجرای این خواسته به حق شهروندان را انجام خواهم داد.
گفتنی است شهرجدید هشتگرد هم اکنون دارای ٧ سالن ورزشی، ٨ زمین چند منظوره روباز (چمن مصنوعی)، استخر سرپوشیده، ٢ جاده تندرستی، ٣٥ ست ورزشی، پیست دوچرخه سواری، بوستان در حال احداث با ظرفيت ورزشى ويژه بانوان و چندين سالن ورزشى و جاده تندرستى درحال احداث مى باشد.