شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد با حضور در مرکز بهداشت و  پایگاه های سلامت از کادر درمان تجلیل کردند
مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد با حضور در مرکز بهداشت و پایگاه های سلامت از کادر درمان تجلیل کردند
1399/آذر/8 14:24:44

مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد با حضور در مرکز بهداشت و پایگاه های سلامت از کادر درمان تجلیل کردند
مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد باحضور در مرکز بهداشت و پایگاه های سلامت از کادر بهداشتی و پزشکی درمانی این مراکز تجلیل به عمل آورده و به شهدای سلامت جامعه پزشکی و درمانی ادای احترام نمودند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد باحضور در مرکز بهداشت و 2 پایگاه سلامت شهری با کادر درمانی این مراکز دیدار و گفت و گو کردند.
ناصر امیرکمالی سرپرست شهرداری ضمن بزرگداشت هفته بسیج و تشبیه خدمات کادر درمان به مجاهدت های بسیجیان در دوران 8 سال دفاع مقدس اذعان داشت: پزشکان، پرستاران و تمامی کادر درمانی در مبارزه با کرونا جهادگونه تلاش کردند و ما مدیون ایثار و فداکاری‌های آن‌ها هستیم.
ایشان ادامه داد: کادر درمان به خاطر سلامتی مردم هم خود و هم خانواده اشان را به خطر انداختند که این تلاش‌ها و از خودگذشتگی‌ها نشان از جایگاه والای آن‌ها دارد. کار کادر درمان مافوق ارزش گذاری مادی است و وظیفه تمامی افراد جامعه است که با رعایت دستورالعمل های ارائه شده خستگی ناشی از کار طولانی و طاقت فرسای کادر درمان را کاهش دهند.
در ادامه مرتضی کیهانی راد رئیس شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد با گرامی داشت هفته بسیج، اظهار داشت: باید از مدافعان سلامت که با ایثارگری سلامت خودشان را به خاطر درمان بیماران کرونایی به خطر انداخته اند، تجلیل و قدردانی کنیم.
وی با بیان اینکه تجلیل از خادمان سلامت به هیچ وجه در مقابل خدماتی که به بیماران ارائه می کنند، قابل جبران نیست، گفت: ارزش کار مدافعان سلامت به قدری بالا است که به هیچ عنوان قابل ارزش گذاری مادی نیست.
در ادامه مدیریت شهری اذعان کردند: همه می‌دانیم کادر درمان دچار خستگی‌های جسمی و آسیب‌های روحی شده‌اند و امید است که با همکاری و همراهی مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی این بحران را پشت سر بگذاریم.
مردم به جامعه پزشکی امید دارند و ما هیچ وقت امید آن‌ها را نا امید نمی‌کنیم و با تمام تلاش به ارائه خدمت ادامه می‌دهیم. و از مردم میخواهیم با رعایت کامل شیوه نامه ها و پروتکل های ارائه شده ضمن عدم تجمع در محیط های سربسته کادر درمان شهرشان را در کنترل این ویروس یاری رسانند.