شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/1
متن خبر
به مناسبت روز معلم از ٦٧٠ معلم، دبیر، آموزگار و کادر آموزشی مدارس شهرجدید هشتگرد با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی و رئیس آموزش و پرورش تقدیر شد
به مناسبت روز معلم از ٦٧٠ معلم، دبیر، آموزگار و کادر آموزشی مدارس شهرجدید هشتگرد با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی و رئیس آموزش و پرورش تقدیر شد
1399/ارديبهشت/14 8:8:20

⚜️از ٦٧٠ معلم، دبیر، آموزگار و کادر آموزشی مدارس شهرجدید هشتگرد با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی و رئیس آموزش و پرورش تقدیر شد.

🔅به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ به همراه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد با دعوت از کادر آموزشی و طی بازدید از مدارس این شهر با برگزاری نشستی از تلاشگران حوزه آموزش و پرورش شهر تجلیل کردند.
🔅محمود پایکاری با بیان اینکه در شرایطی هفته معلم را گرامی می داریم که کشور در شرایط ویژه‌ای قرار دارد و معلمان ما در خط مقدم جهاد آموزشی قرار دارند گفت: امسال تیم آموزش و پرورش کشور با تکیه بر آموزش مجازی همگام با دیگر جهادگران عرصه سلامت با صرف وقت و انرژی دانش آموزان را در امر تحصیل یاری کردند و نگذاشتند امر آموزش کشور بر زمین بماند.
🔅در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله مطهری از زحمات 670 معلم، دبیر، آموزگار و کادر آموزشی شهر با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر تجلیل شد.

مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد در مراسم گرامیداشت مقام معلم ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم نقش معلمان را در عرصه های آموزشی و تربیتی نقشی تأثیر گذار و ماندگار دانست.
🔅ایشان زحمات کادر آموزشی کشور در شرایط سخت کرونا را قابل تقدیر دانست و تأکید کرد:‌ دانش آموزان در سنین کودکی، نوجوانی و جوانی مستعد یادگیری و آموزش هستند و ضمیر پاک ایشان باید با بذر دین و دانش به رشد و بالندگی برسد و در جایگاه و منزلت والای معلمان همین بس که حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی(ص) خود را معلم و مأمور هدایت و  تربیت انسان ها و تمام کننده مکارم اخلاقی قلمداد می کند.
🔅مهندس آقائی اظهار امیدواری کرد به زودی با تلاش جهادگران عرصه سلامت و با پیشگیری های صورت گرفته شده هموطنانمان بتوانیم از بحران کرونا عبور کنیم و شرایط برای تحصیل حضوری دانش آموزان فراهم گردد اما تا آنزمان همچنان بهترین گزینه پیشگیری می باشد.

فاطمه جلیلی رئیس شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در مراسم تجلیل از معلمان شهرجدید هشتگرد، استاد شهید مرتضی مطهری را الگوی شایسته برای معلمان جامعه اسلامی دانست.
🔅جلیلی تأکید کرد: نقش بی بدیل معلمان و دبیران در تربیت و تهذیب افراد جامعه و زدودن تاریکی ها و ناهنجاری ها و اعتلاء ارزش های اخلاقی و انسانی و مکتبی بر هیچکس پوشیده نیست لذا ضمن تبریک این مناسبت خجسته به حضور عزیزان کادر آموزشی شهرجدید هشتگرد زحمات بزرگوارانه معلمان در دوران مبارزه با ویروس کرونا و تلاش جهت ادامه روند آموزش دانش آموزان را تحسین می نمایم.
 🔅امروز اهمیت علم آموزی بر کسی پوشیده نیست و جامعه به متخصصین در عرصه های مختلف نیازمند است که امیدواریم کودکان امروز ما آینده این مرز و بوم را زیبا رقم بزنند.