شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/1
متن خبر
جلسه بررسی مشکل تکمیل بیمارستان شهرجدید هشتگرد
جلسه بررسی مشکل تکمیل بیمارستان شهرجدید هشتگرد
1399/ارديبهشت/14 7:54:51

جلسه بررسی مشکل تکمیل بیمارستان شهرجدید هشتگرد
 جلسه بررسی مشکل تکمیل بیمارستان شهرجدید هشتگرد باحضور سر پرست فرمانداری ،مدیرعامل شرکت عمران ،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدیدهشتگرد و پیمانکار پروژه درسالن فرمانداری برگزار شد.
دراین جلسه مسائل مختلف وموانع موجود در تکمیل بیمارستان شهرجدیدهشتگرد از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفت و طرفین در این خصوص به بحث وتبادل نظر پرداختند.
سر پرست فرماندار ساوجبلاغ گفت:ما از طریق وزارتخانه بهداشت ودرمان این موضوع را پیگیری و تا حصول نتیجه پیگیری می کنیم و براین باورهستیم پس از گذشت 20 سال نمیتوانیم معطل تکمیل این بیمارستان در این شهر باشیم.
وی افزود:اگر از طریق توافق طرفین به نتیجه ای نرسیدیم از طریق مشخص نمودن کارشناسانی وبا قیمت گذاری اجرای کار نسبت به عودت هزینه تکمیلی در این مرحله و در غیر این صورت نسبت به خلع ید و تامین دلیل از سوی قوه قضاییه اقدام می کنیم تا هرچه زودتر به نتیجه برسیم.

بیمارستان دولتی ۹۶ تخته خوابی تا دو سال آینده در شهرجدیدهشتگرد راه اندازی خواهد شد.

⚜طی تصمیمات اتخاذ شده در جلسه ای که با حضور فرماندار،اعضای شورای اسلامی،شهردار، مدیرعامل شرکت عمران و سرمایه گذار برگزار شد مقرر گردید:

🔅بیمارستان ۹۶ تخته خوابی به شرکت عمران واگذار تا این شرکت راساً جهت ساخت بیمارستان وارد عمل شود و بیمارستان به شکل دولتی و توسط دانشگاه علوم پزشکی اداره شود.

🔅مبالغ هزینه شده توسط سرمایه گذار محاسبه و عودت داده شود.

🔅بیمارستان ظرف مدت دوسال به بهره برداری برسد

🖋پ ن:بيمارستان شهرجديد هشتگرد با مساحت ١٦٠٠٠ متر مربع بنا ،مهترين خواسته به حق شهروندان در حوزه بهداشت و سلامت آنهاست و سال ها مردم اين شهر چشم انتظار ساخت، تجهيز و بهره برداري تنها بيمارستان شهر مي باشند.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹