شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/اسفند/12
متن خبر
فضای سبز ورودی شهرجدیدهشتگرد احیا می شود
فضای سبز ورودی شهرجدیدهشتگرد احیا می شود
1399/بهمن/9 12:37:36

احیای فضای سبز رمپ و لوپ ورودی شهر به عنوان یکی دیگر از مطالبات به حق شهروندان پس از بررسی و کارشناسی های صورت گرفته شده با دستور شهردار در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدیدهشتگرد، مهندس محسن مجذوب عنوان کرد: طی قراردادی مقرر گردید عملیات احیای فضای سبز ورودی شهر با مساحتی حدود ۷ هکتار ظرف مدت سه ماه اجرایی گردد و پیمانکار مربوطه طی یکسال حفظ و نگهداری محل مذکور را عهده دار باشد.
شهردار شهرجدیدهشتگرد استفاده از نهال ها و درختان و گونه های مقاوم و کم آب و درعین حال رنگ بندی و تنوع گونه های گیاهی در تمام فصول سال را از ویژگی های این طرح عنوان نمود ‌و ابراز داشت: بهره مندی از ظرفیت پسآب موجود تصفیه خانه به صورت صددرصدی با استفاده از سیستم آبيارى قطره ای از نکات قابل توجه این طرح خواهد بود.
مهندس محسن مجذوب به مطالبه و گله مندی به حق شهروندان درخصوص سیمای ورودی شهر اشاره داشت و افزود:
ورودی شهر نشان‌دهنده توسعه شهری و آیینه تمام نمای شهر خواهد بود و یکی از مهم‌ترین مسائلی که بعد از ورود هر رهگذر و مسافرى به شهر در ذهن آنان باقی می‌ماند زیبایی و یا عدم آن است که اگر خوب و مناسب نباشد به درستی در ذهن مخاطب ثبت نخواهد شد، از همین رو همزمان با موضوع احیای فضای سبز، بحث اصلاح مسائل ترافیکی گسترده و نصب المان در ورودی شهر نیز در دستور کار قرار گرفت تا به زودی شاهد تغییرات مناسب در ورودی شهر باشیم.
وی همچنین گفت: اجرای عملیات بهسازی، ایجاد فضای سبز و احداث ابنیه مناسب میادین مهر و شهدای فشند جهت زیباسازی مناظر شهری آغاز گردید و امیدواریم تا پایان سال پیشکش شهروندان فهیم و شریف شهرجدیدهشتگرد نماییم.