شهرداری شهر جدید هشتگرد
1400/تير/1
متن خبر
جلسه پاسداشت مقام مادر و روز زن جهت تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری شهرجدیدهشتگرد برگزار شد.
جلسه پاسداشت مقام مادر و روز زن جهت تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری شهرجدیدهشتگرد برگزار شد.
1399/بهمن/15 9:38:43

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر طی مراسمی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی از بانوان شاغل در شهرداری تجلیل بعمل آمد.

مهندس محسن مجذوب شهردار شهرجدیدهشتگرد در این مراسم ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن گفت این بانوی گرانقدر از تمامی جهات، اسوه ی یگانه ای برای زنان و مادران عالم هستند و انشاءالله سیره و سلوک این حضرت برای همه ما الگوی همیشگی باشد.
وی با تقدیر از خدمات ارزنده پرسنل،وظایف مادران را بسیار خطیر عنوان و خاطر نشان‌کرد: این قشر از جامعه، درکنار فعالیت های بیرون از منزل، وظیفه مادری و همسری را نیز عهده دار هستند که امیدوارم در تمامی مراحل موفق و پیروز باشند.
در ادامه فاطمه جلیلی نائب رئیس شورای اسلامی نیز با تبريک روز زن به تمامي زنان و مادران ايرانی به ويژه بانوان شاغل در شهرداری گفت: زنان با توجه به اینکه همواره رکن اصلي تربيت، مراقبت و حمايت از افراد را در نقش مادر و همسر برعهده دارند، يکي از خطيرترين مسئوليت هاي اجتماعي جامعه برعهده ایشان است.
وي خاطر نشان کرد: گراميداشت مقام زن فقط به يک روز خاص خلاصه نمي شود و زنان به عنوان ارزشمندترين و تاثيرگذارترين سرمايه هاي اجتماعي جامعه همواره مورد توجه ويژه مديريت شهري قرار دارند.