شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
بازدید سرپرست شهرداری شهرجدید هشتگرد از پروژه های در حال احداث
بازدید سرپرست شهرداری شهرجدید هشتگرد از پروژه های در حال احداث
1399/تير/24 11:53:32

بازدید سرپرست شهرداری شهرجدید هشتگرد از پروژه های در حال احداث
به گزارش روابط عمومى شوراى اسلامى و شهردارى شهرجديد هشتگرد، ناصر اميركمالى سرپرست شهردارى از پروژه های در حال احداث شهرداری در سطح شهر بازدید کرد.
ناصر امیرکمالی به همراه مسئول واحد فنی عمرانی شهرداری باحضور در سطح شهر از روند اجرای پروژه های عمرانی نیمه تمام شهری بوستان جلال آل احمد در فاز ٢، جاده تندرستى خليج فارس شمالى، جاده تندرستى بلوار انقلاب، سالن ورزشى فاز ٧ ، بوستان پرستار در فاز ٣، بوستان شهريار واقع در فاز ٢، بوستان بانوان واقع در بلوار بهشت و ... بازدید به عمل آورد.
ایشان در این بازدید اذعان داشت: مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد تکمیل پروژه های زیربنایی را در راستای توسعه شهری و استفاده بهینه از امکانات موجود در دستور کار خود قرار داده است.
امیرکمالی در این بازدید ها درخصوص تسریع در اجرا و اتمام پروژه های نیمه تمام شهری بوستان جلال آل احمد در فاز ٢، جاده تندرستى خليج فارس شمالى، جاده تندرستى بلوار انقلاب، سالن ورزشى فاز ٧ دستور اکید صادر و در این بازدید سرعت و پیشرفت احداث پروژه های بوستان شهریار و بوستان بانوان را مثبت ارزیابی کرد.
ایشان در انتها تأکید کرد ضرورت دارد هرچه سريعتر عمليات عمرانى و اجرايى اين پروژه ها پايان یابد و هرچه زودتر به بهره بردارى برسد و اميدواريم با بهره بردارى از پروژه هاى نيمه كاره سطح شهر ضمن تقويت زيرساخت هاى شهرى زمينه افزايش سطح رفاهى شهروندان را فراهم نماييم.

ضمنا شهروندان محترم می توانند طبق روال گذشته هرگونه نظر و درخواست شهری را باتماس با سامانه پاسخگوی 137 شهری در میان گذاشته و مطالبات شهروندی خود را پیگیری نمایند.