شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/9
متن خبر
ديدار مديريت شهرى شهرجديد هشتگرد با رئیس دادگستری شهرستان
ديدار مديريت شهرى شهرجديد هشتگرد با رئیس دادگستری شهرستان
1399/تير/24 11:8:12

ديدار مديريت شهرى شهرجديد هشتگرد با رئیس دادگستری شهرستان
به گزارش روابط عمومى شوراى اسلامى و شهردارى شهرجديد هشتگرد، سرپرست شهردارى و اعضاى شوراى اسلامى با همراهی رئيس كلانترى با رئیس دادگستری شهرستان ديدار و گفتگو كردند.
در اين ديدار موضوعات مختلف شهرى، اجتماعی و امنیتی شهرجديد هشتگرد مطرح و به بحث گذاشته شد.
حضار ضمن گرامیداشت جایگاه قوه قضائیه درخصوص ساخت و سازهای غیرمجاز، راه اندازی کلانتری در شهر و ... صحبت کردند.
رئیس دادگستری شهرستان ضمن تشکر از تلاش های مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد حل مسائل و موضوعات مختلف این شهر را نیازمند همکاری تمامی ارگان های درگیر عنوان کرد و توضیح داد: شهرجدید هشتگرد شهری است با وسعت بالا که نیازمند توجه ویژه و امکانات خاص می باشد و اگر از ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه این شهر استفاده شود توسعه و رشدی دوچندان خواهد داشت.
ایشان ادامه داد: چنانچه مسائل و موضوعات مختلف کوچک اجتماعی که هر روزه شهروندان با آن درگیر هستند جدی گرفته نشود می تواند تبدیل به معظلات بزرگ زندگی شود که توجه جدی مسئولین را می طلبد.
وی مسائل و مشکلات شهرجدید هشتگرد را نیازمند واکاوی دقیق تر دانسته و خاطرنشان کرد شرکت ها و ارگان های خدمات رسان شهرجدید وظایف خود را به درستی انجام نمی دهند و این موضوع باعث شده است موضوعات کوچک شهری به معظلات بزرگ تبدیل شوند و نارضایتی شهروندان را در پی داشته باشد.
رئیس دادگستری شهرستان به آسیب پروژه های نیمه کاره شهری، عدم تصویب اسم پس از گذشت چندین سال، معظلات ناشی از عدم انجام تعهدات از سمت برخی تعاونی های مسکن و ... اشاره و بررسی و حل این مشکلات را نیازمند برگزاری نشستی اختصاصی با حضور تمامی مسئولین و مدیران شهری شهرجدید هشتگرد دانست.