شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
ديدار مديريت شهرى شهرجديد هشتگرد با فرمانده راهور شهرستان
ديدار مديريت شهرى شهرجديد هشتگرد با فرمانده راهور شهرستان
1399/تير/23 8:15:6

دیدار مديريت شهرى شهرجديد هشتگرد با فرمانده راهور شهرستان
به گزارش روابط عمومى شوراى اسلامى و شهردارى شهرجديد هشتگرد، سرپرست شهردارى و اعضاى شوراى اسلامى با همراهی رئيس كلانترى با فرمانده راهور شهرستان ديدار و گفتگو كردند.
🔅در اين ديدار موضوعات مختلف شهرى و ترافيكى شهرجديد هشتگرد مطرح و به بحث گذاشته شد.
ناصر امیرکمالی سرپرست شهرداری با اشاره به اصلاح و اجرای طرح های ترافیکی عملیات نصب 300 تابلوی راهنمایی رانندگی، چراغ های راهنمایی زماندار و چشمک زن در 5 تقاطع پرخطر ، رنگ آمیزی سرعت گیرها و خط کشی عابر پیاده در سطح شهرجدید هشتگرد ، جزئیات اجرای طرح های حمل و نقل و ترافیکی را بازگو کرد.
اميركمالى توضیح داد: با همکاری مثبت و تنگاتنگی که مابین مدیریت شهری و راهور برقرار می باشد، عملیات نصب تابلوهای راهنمایی و چراغ های زمان دار در سطح شهرجدید هشتگرد در حال انجام می باشد.
در ادامه فرمانده راهور شهرستان ضمن تشکر از حمایت مدیریت شهری از اجرای طرح های حمل و نقل و افزایش سطح ایمنی معابر توضیح داد: باتوجه به اینکه در برخی از معابر شهری هنوز عملیات تأمین روشنایی صورت نگرفته است این مناطق جزو نقاط پرحادثه شهری طبقه بندی می شوند که ضروری است اصلاح این نقاط حادثه خیز در دستور کار قرار گیرد همچنین احداث سرعتگیر در مناطق پرخطر جهت کاهش حادثه ضروری می باشد.
در انتها اعضا بر ایمنی و روان سازی حجم ترافیک شهری جهت کاهش حوادث ترافیکی و ارائه بهتر خدمات به شهروندان تأکید کردند.