شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/29
متن خبر
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به همراه آیین تجلیل از عوامل برگزاری طرح رزمایش همدلی و مواسات باحضور مسئولین و شهروندان شهرجدید هشتگرد در برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به همراه آیین تجلیل از عوامل برگزاری طرح رزمایش همدلی و مواسات باحضور مسئولین و شهروندان شهرجدید هشتگرد در برگزار شد
1399/خرداد/19 9:0:11

مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به همراه آیین تجلیل از عوامل برگزاری طرح رزمایش همدلی و مواسات باحضور مسئولین و شهروندان شهرجدید هشتگرد در برگزار شد.
اين مراسم باحضور امام جمعه، اعضای شورای اسلامی، هیئت مدیره شرکت عمران، فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده حوزه بسیج خواهران شهرجدید هشتگرد، مسئولین كميته امداد، تأمين اجتماعى، محیط زیست، مخابرات، پست و آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ، خانواده معظم شهدا و ايثارگران، بسیجیان و شهروندان در مسجد حضرت ولیعصر(عج) شهرجدید هشتگرد برگزار و طی آن با آرمان های امام و رهبری و شهدای انقلاب تجدید بیعت شد.
حجت الاسلام و المسلمین صفدری امام جمعه شهرجدید هشتگرد در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بیان داشت: پیام امام خمینی تبعیت از خدا، رسول خدا و ائمه اطهار و پاسداشت خون شهدا بوده است.
ایشان با بیان اینکه نهضت 15 خرداد تبدیل به انقلاب فراگیری شد که محدود به عرصه خاصی نیست، اظهار کرد: محورهای نهضت 15 خرداد و انقلاب اسلامی، خداپرستی، دینداری، مبارزه با فساد، حق‌مداری، اصلاح‌محوری و اخلاق‌محوری است.
حجت الاسلام والمسلمین صفدری با بیان اینکه اگر می‌خواهیم نهضت امام خمینی(س) را پاس بداریم، باید اخلاق‌مدار باشیم، گفت: حق جو بودن، عدم ترس از مستکبران و زورگویان، توقع نداشتن از مردم، بی‌حاشیه بودن در زندگی و سوءاستفاده نکردن از بیت‌المال از جمله ویژگی‌های حضرت امام(ره) بود.
ايشان در ادامه توضیح داد: مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) اکنون سکاندار کشتی انقلاب می باشد و انصافا مردم نیز همچون گذشته گوش به فرمان ایشان هستند. همچنان که میبینیم با فرمان حضرت آقا درخصوص اجرای رزمایش مواسات و همدلی در همراهی و همدلی با مردمی که از موضوع کرونا آسیب دیده اند در ابتدای ماه مبارک رمضان مردم همصدا و همگام با یکدیگر با حضور در پایگاه های تعریف شده، اهدای مبالغ و هدایا در این طرح به صورت مستقیم مشارکت کردند.
امام جمعه شهرجدید هشتگرد مشارکت شهروندان در طرح رزمایش همدلی و مواسات شهر را بسیار بالا توصیف کرد و ادامه داد: این مشارکت در کنار همراهی مسئولین مدیریت شهری سبب شد تا همشهریان خوب شهرمان ماه مبارک را در کنار هم با همدلی سپری کنند.
در ادامه برنامه های سالگرد ارتحال شامل شعرخوانی و مداحی برگزار شد و در انتهای مراسم از عوامل برگزاری طرح رزمایش همدلی و مواسات شهرجدید هشتگرد باحضور مسئولین و شهروندان در مسجد حضرت ولیعصر(عج) تجلیل به عمل آمد.