شهرداری شهر جدید هشتگرد
1400/تير/1
متن خبر
يادبود اولين سالگرد شهادت سردار دل ها شهيد قاسم سليمانى در شهرجديد هشتگرد برگزار شد.
يادبود اولين سالگرد شهادت سردار دل ها شهيد قاسم سليمانى در شهرجديد هشتگرد برگزار شد.
1399/دي/11 13:6:13

به گزارش روابط عمومى شوراى اسلامى و شهردارى شهرجديد هشتگرد، مراسم يادبود سردار دل ها و گراميداشت يوم الله ٩ دى ماه به همت ستاد گراميداشت اولين سالگرد سردار شهيد سليمانى شهرجديد هشتگرد باحضور شهردار، اعضاى شوراى اسلامى، مسئولين شهرى و شهرستان، خانواده معظم شهدا و ايثارگران، بسيجيان و ساير دوستداران سردار در سالن همايش گلستان شهردارى شهرجديد هشتگرد ضمن رعايت پروتكل هاى بهداشتى اعلامى ستاد كرونا برگزار گرديد.
در اين مراسم كه در سومين روز از ايام فاطميه و عزاى اهل بيت سلام الله عليهما برگزار گرديد، عزاداران فاطمى و دوستاران شهيد سليمانى به ذكر مصيبت و عزادارى پرداختند.
در ادامه سردار لايق سخنران مراسم و از همرزمان شهيد با برشمردن صفات بارز سردار در ظلم ستيزى، و همزمان رقت قلب با فرزندان و خانواده هاى شهداى مدافع حرم، شهيد سليمانى را نمونه بارز ولايت پذيرى معرفى كرد.
سرهنگ طالبى راوى مراسم و رزمنده لشگر ١٠ سيدالشهدا در زمان جنگ شهيد سليمانى و انسان هاى وارسته همچون ايشان را افرادى دانست كه در گمنامى زندگى مى كنند و هر كارى در توان داشته باشند با اخلاص كامل و فقط با هدف قرب الهى انجام مى دهند و پس از مرگشان مردم متوجه جايگاه رفيع اين عزيزان مى شوند و عزتى را كه خدا وعده داده نصيبشان مى كند.
در ادامه مراسم از جانباز مدافع حرم على خاورى تجليل به عمل آمد.