شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/فروردين/13
متن خبر
اعضاى شوراى اسلامى شهرجديد هشتگرد در پيامى ضمن بزرگداشت مقام امام موسى كاظم(ع) آغاز سال ١٣٩٩ را گرامى داشتند
اعضاى شوراى اسلامى شهرجديد هشتگرد در پيامى ضمن بزرگداشت مقام امام موسى كاظم(ع) آغاز سال ١٣٩٩ را گرامى داشتند
1399/فروردين/6 12:44:39

ضمن عرض سلام و ارادت خدمت شهروندان عزیز و گرامی شهرجدید هشتگرد، حلول سال نو و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را خدمت همشهریان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماییم و سالی سرشار از امید و موفقیت برای همه مردم ایران علی الخصوص شهروندان محترم شهرمان آرزومندیم.

 سال 98 را در حالی سپری کردیم که کشور عزیزمان ایران اسلامی با فراز و نشیب های فراوانی روبرو شد که خوشبختانه در همه این فراز و نشیب ها ملت بزرگ ایران پیروز میدان بوده است.

در سالی که گذشت خوشبختانه با تعاملی که بین مردم و مسئولین برقرار شده بود، اجرای پروژه های عمرانی بسیار خوبی از جمله افتتاح مترو و همچنین خدمات رسانی گسترده دستگاه های خدمات رسان را در نقاط مختلف شهر شاهد بودیم که امیدواریم در سال جدید روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی در شهر گسترده تر شود.

در سال جدید حل مشکلات و مسائل پروژه های مسکونی مسکن مهر و تکمیل محوطه سازی پروژه ها، پیگیری روند ساخت بیمارستان و پیگیری اسم شهر از اولویت های شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد خواهد بود که به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

در ادامه ضمن آروزی سالی پر خیر و برکت برای تمامی شهروندان عزیز از پرسنل سخت کوش شهرداری، شرکت عمران و دیگر دستگاه های خدمات رسان، مسئولین و شهروندان به جهت تعامل و همکاری سازنده در اداره شهر تشکر و قدر دانی     می نماییم و از شهروندان عزیز می خواهیم در سال جدید نیز مانند سال گذشته با بیان نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، خدمتگزاران خود را در شورای اسلامی جهت ارائه خدمات بهتر یاری نمایند.

 

 

 

اطلاعیه

 

تبلیغات