شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
پیام تبریک نوروزی اعضاى شوراى اسلامى شهرجديد هشتگرد
پیام تبریک نوروزی اعضاى شوراى اسلامى شهرجديد هشتگرد
1399/فروردين/6 12:44:39

ضمن عرض سلام و ارادت خدمت شهروندان عزیز و گرامی شهرجدید هشتگرد، حلول سال نو و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را خدمت همشهریان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماییم و سالی سرشار از امید و موفقیت برای همه مردم ایران علی الخصوص شهروندان محترم شهرمان آرزومندیم.

 سال 98 را در حالی سپری کردیم که کشور عزیزمان ایران اسلامی با فراز و نشیب های فراوانی روبرو شد که خوشبختانه در همه این فراز و نشیب ها ملت بزرگ ایران پیروز میدان بوده است.

در سالی که گذشت خوشبختانه با تعاملی که بین مردم و مسئولین برقرار شده بود، اجرای پروژه های عمرانی بسیار خوبی از جمله افتتاح مترو و همچنین خدمات رسانی گسترده دستگاه های خدمات رسان را در نقاط مختلف شهر شاهد بودیم که امیدواریم در سال جدید روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی در شهر گسترده تر شود.

در سال جدید حل مشکلات و مسائل پروژه های مسکونی مسکن مهر و تکمیل محوطه سازی پروژه ها، پیگیری روند ساخت بیمارستان و پیگیری اسم شهر از اولویت های شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد خواهد بود که به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

در ادامه ضمن آروزی سالی پر خیر و برکت برای تمامی شهروندان عزیز از پرسنل سخت کوش شهرداری، شرکت عمران و دیگر دستگاه های خدمات رسان، مسئولین و شهروندان به جهت تعامل و همکاری سازنده در اداره شهر تشکر و قدر دانی     می نماییم و از شهروندان عزیز می خواهیم در سال جدید نیز مانند سال گذشته با بیان نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، خدمتگزاران خود را در شورای اسلامی جهت ارائه خدمات بهتر یاری نمایند.