شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
آخرین جزئیات اجرای طرح های حمل و نقل و ترافیکی شهرجدید هشتگرد از زبان سرپرست شهرداری
آخرین جزئیات اجرای طرح های حمل و نقل و ترافیکی شهرجدید هشتگرد از زبان سرپرست شهرداری
1399/مرداد/4 10:29:23

آخرین جزئیات اجرای طرح های حمل و نقل و ترافیکی شهرجدید هشتگرد از زبان سرپرست شهرداری
ناصر امیرکمالی از بررسی، بازبینی، اصلاح و اجرای طرح های ترافیکی عملیات نصب تابلوهای راهنمایی رانندگی، چراغ های راهنمایی زماندار و چشمک زن، رنگ آمیزی سرعت گیرها و خط کشی عابر پیاده در سطح شهرجدید هشتگرد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد؛ ناصر امیرکمالی در این باره گفت: در راستای افزایش سطح ایمنی معابر، با بررسی سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری و مساعدت و پیگیری شورای محترم اسلامی عملیات نصب 300 تابلوی راهنمایی رانندگی، تعمیر چراغ های چشمک زن راهنمایی و رانندگی، راه اندازی چراغ های زمان دار راهنمایی در 5 تقاطع پرخطر و بازبینی رنگ آمیزی سرعت گيرها و خط کشی هاى عابر پیاده در سطح شهر در حال انجام می باشد.
سرپرست شهرداری توضیح داد: حمل و نقل عمومي و مسائل ترافيكي و رسيدگي به مشكلات آن، مدنظر تمامی مديران شهري بوده و مسئولين ذيربط دراینخصوص تلاش می نمايند و سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری به عنوان یکی از زیرمجموعه های تأثیرگذار شهرداری است که در این حوزه فعالیت می کند.
امیرکمالی درخصوص چراغ های ترافیکی هشدار دهنده و راهنما که جهت نصب در تقاطع های پرخطر درنظر گرفته شده است توضیح داد:در تقاطع ها و نقاط حادثه خیز خیابان های اصلی و پرتردد شهر، چراغ های چشمک زن هشدار دهنده و راهنما توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک #شهردارىشهرجديدهشتگرد جانمایی شده که نیازمد اصلاح و تعمیر می باشد.
ایشان ادامه داد: همچنین پس از مصوبات شورای ترافیک و جانمایی کارشناسان شهرداری و راهور،چراغ راهنمایی زمان دار در 5 تقاطع سطح شهر توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک #شهردارىشهرجديدهشتگرد نصب و اجرایی گردیده است که درحال حاضر درحال برق دار نمودن و عملیاتی شدن می باشد.
سرپرست شهرداری شهرجدید هشتگرد اضافه کرد: علاوه بر رسیدگی و ساماندهی علائم و تابلوهای ترافیکی، اقداماتی از قبیل رنگ آمیزی سرعتگیرها، بلوک و خطوط عابر پیاده و اصلاح تابلوهای هدایت مسیر نیز از جمله اقداماتی است که به صورت مستمر اجرایی می شود.
امیرکمالی در انتها با بیان اینکه رویکرد مدیریت شهری در خصوص تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی، زمینه‌ساز ایمنی و روان سازی حجم ترافیک است، از شهروندان و رانندگان محترم تقاضا کرد با توجه به علائم و تجهیزات نصب شده در معابر و با صبر و حوصله بیشتری رانندگی نمایند تا ضمن کاهش حوادث ترافیکی در ارائه بهتر خدمات یاری رسان مدیریت شهری باشیم.