شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/9
متن خبر
در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در پیامی این روز عزیز را گرامی داشتند
در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در پیامی این روز عزیز را گرامی داشتند
1399/مرداد/27 9:42:26

در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در پیامی این روز عزیز را گرامی داشتند.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی
آزادگان سرافراز نماد مقاومت و ایثارگری این ملت هستند که در اوج مظلومیت سفیران و مبلغان پیام استقامت و ظلم ستیزی ایران و ایرانی و فرزندان تربیت یافته در مکتب انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بودند.
۲۶مرداد ماه، سـالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان و غیور مردان سـرافراز در دفاع از انقلاب اسلامی به میهن اسلامی است؛ مردان صبوری که بلندترین قله‌های پایداری را فتح کردند تا دشمن به زانو درآید.
آزادگان به عنوان پرچم اقتدار جمهوری اسلامی در غربت، مظلومیت و دوران اسارت، سربلند ماندند و نماد عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند. آنها نشان دادند که به راستی تربیت یافتگان مکتب عاشورا، امام حسین علیه السلام و حضرت زینب سلام الله علیها هستند.

بدینوسیله این روز خجسـته را به تمامی آزادگان سرفراز ایران اسـلامی بخصوص آزادگان غیور شهرجدید هشتگرد جانباز آزاده سرافراز ابراهیم خرمی بخش، جانباز آزاده سرافراز علاءالدین سلطانیان، جانباز آزاده سرافراز علی زارعکار، جانباز آزاده سرافراز جلال برومند و آزاده سرافراز محمد رضا البرزی تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از خداوند متعال برای این عزیزان که از ذخیره‌های ارزشـمند انقلاب هستند آرزوی توفیق و سـلامتی داریم.

امنیت، سربلندی و موفقیت امروز ایران عزیزمان مدیون جانبازان، آزادگان و ایثارگران سرافرازمان است و ما امانتداران عزیزانی هستیم که با سختی و مشقت در مسیر حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جان و مال خود گذشتند.امیدواریم خداوند به ما کمک کند تا بتوانیم قدردان زحمات و ایثارگری‌های آزادگان سرافرازمان و حافظ پیام آزادگی‌شان باشیم. (سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد)