شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در دیدار با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ایام بزرگداشت هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند
سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در دیدار با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ایام بزرگداشت هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند
1399/مهر/21 7:59:53

سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در دیدار با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ایام بزرگداشت هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.

مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد باحضور در مقر فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با سرهنگ سلیمانی دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مرتضی کیهانی راد رئیس شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد ضمن قدرانی از تلاش مأموران نیروی انتظامی و سایر عزیزانی که در راستای برقراری امنیت در شهرها تلاش وهمکاری می کنند گفت: امنیت در جامعه از نیازهای بسیار ضروری است که نیروی انتظامی در تحقق آن نقش محوری دارد.

ایشان با اشاره به تلاش و همت مضاعف سبزپوشان نیروهی انتظامی شهرجدید هشتگرد، حفظ امنیت محلات مختلف شهرجدید هشتگرد را بسیار ضروری دانسته و افزایش تعداد کلانتری در سطح شهر را از نیازهای واقعی شهرجدید دانست که می تواند برابری امنیتی را بین شهروندان ساکن در فازهای مختلف شهری سبب شود.

در ادامه ناصر امیرکمالی سرپرست شهرداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا، نیروی انتظامی را در کنار مردم و پشتیبان ایشان دانسته و از پرسنل نیروی انتظامی که امنیت را در شهر برقرار می کنند، تشکر کرد.

ایشان اقتدار نیروهای جان برکف انتظامی را که پیش قدم در مبارزه با هرنوع فساد بوده اند و با از خودگذشتگی از جان و مال و ناموس هموطنان خود در برابر تهدیدها حفاظت کرده اند مایه آرامش خاطر شهروندان دانست.

در این مراسم سرهنگ سلیمانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ضمن اظهار خرسندی از دیدار با مدیریت شهری، شهرجدید هشتگرد را شهری وسیع و پراکنده از لحاظ توزیع جمعیت دانست که سبب افزایش مضاعف تلاش و همت همکاران نیروی انتظامی شهرجدید گشته است.

ایشان افزایش تعداد گشت ها را روشی جهت مقابله با اشرار و مانوری دائمی جهت آمادگی مقابله با هرگونه نا امنی در سطح شهرها دانست.

در ادامه با اهدای لوح سپاس از رشادت های نیروهای جان بر کف انتظامی تجلیل شد.