شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/9
متن خبر
مديريت شهری شهرجدید هشتگرد با دو تن از روشندلان ساکن شهر دیدار کرد
مديريت شهری شهرجدید هشتگرد با دو تن از روشندلان ساکن شهر دیدار کرد
1399/مهر/24 9:23:15

مديريت شهری شهرجدید هشتگرد با دو تن از روشندلان ساکن شهر دیدار کرد.

همزمان با روز جهانی عصای سفید و شروع هفته روشندلان سرپرست و رئيس شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد به همراه نماینده فرمانداری شهرستان و رئیس اداره بهزیستی ساوجبلاغ باحضور در منزل مسکونی روشندلان ساکن شهر آقایان کیوان معصوم و عامر مونا با ایشان دیدار کرده و به صحبت ها و دغدغه های ایشان گوش فرا دادند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، مدیریت شهری با دو تن از روشندلان ساکن شهر دیدار و ضمن تبریک این روز و دلجویی از آن ها، به بررسی مسائل و مشکلات آن ها پرداختند.
ناصر امیرکمالی سرپرست شهرداری در این دیدار ضمن تحسین پشتکار، تلاش و امید به آینده این عزیزان، موفقیت نابینایان در تحصیلات عالی وموقعیت اجتماعی کسب شده توسط ايشان را قابل تقدیر دانست و آن ها را نمونه ای از توانستن در عین محدوديت هاى متعدد عنوان کرد.
ایشان پس از استماع صحبت های روشندلان بار دیگر ضمن تبریک روز عصای سفید گفت: حتماً در کارگروه های مربوطه پیگیر سالم سازی و رفع مشکل عبور و مرور شما عزیزان خواهیم شد.
در ادامه مرتضی کیهانی راد رئیس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته روشندلان و روز عصای سفید، حرکت به طرف جامعه ایده آل و عدالت محور را از اصول کاری مسئولین دانست و فرهنگ سازی و آگاه سازی در سطوح مختلف جامعه برای رعایت حقوق دیگران بالاخص افراد ناتوان و قشر آسیب دیده را مقدمه موفقیت در برقراری عدالت اجتماعی دانسته و همه را در این خصوص مسئول دانست.
ریاست بهزیستی شهرستان در این دیدار عنوان داشت: ٣٢٠٠ معلول مددجوى اداره بهزيستى در شهرستان ساوجبلاغ سکونت دارند که ٤٠٠ نفر از ایشان کم بینا و نابینا می باشند.
ایشان به حوزه اشتغال معلولین اشاره و ابراز داشت: در سال گذشته بیش از ٦ میلیارد وام به معلولین تقدیم شده است.
شایان ذکر است در این نشست ها با آقای عامر مونا شهروند روشندل ساکن شهر و آقای کیوان معصوم بازنشسته فرهنگی و روشندل فعال که حدود 7 سال ساکن شهر می باشد دیدار شد.