شهرداری شهر جدید هشتگرد
1400/مرداد/3
متن خبر
بازدید شهردار شهرجديد هشتگرد از روند آماده سازي سالن ورزشي در اختيار شهرداري جهت واکسيناسيون شهروندان
بازدید شهردار شهرجديد هشتگرد از روند آماده سازي سالن ورزشي در اختيار شهرداري جهت واکسيناسيون شهروندان
1400/ارديبهشت/27 8:58:4

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي و شهرداري شهرجديد هشتگرد، مهندس مجذوب به همراه معاون اداري مالي، مدير حوزه و نماينده شبکه بهداشت شهرجديد از روند آماده سازي سالن ورزشي تختي واقع در فاز 1 شهر جهت اجراي طرح واکسيناسيون سراسري بازديد کردند.
مهندس مجذوب بيان داشت: اين طرح با همکاري شهرداري و شبکه بهداشت در حال انجام مي باشد بدين صورت که شهرداري فضاي مورد نظر جهت اجراي طرح واکسيناسيون سراسري کويد 19 را آماد کرده و جهت تسهیل انجام واکسیناسیون گروههای هدف شهرجديد هشتگرد در اختيار شبکه بهداشت قرار خواهد داد.
شهردار اظهارداشت: با توجه به افزایش واکسیناسیون کرونا در کشور، شهرداری جهت تسهیل این امر در شهرجديد هشتگرد اعلام آمادگی کرده است تا روند واکسیناسیون با سرعت بیشتری دنبال شود. در حال حاضر تعدادي سالن ورزشي در اختيار مديريت شهري مي باشد که به جهت شرايط کرونا به حالت نيمه فعال درآمده و يا کاملا غير فعال شده اند که مي تواند در صورت نياز به کمک دستگاه هاي دخيل در مديريت بحران کرونا درآيد.
شهردار در انتها ضمن تشكر از شركت عمران و حوزه بسيج شهرجديد هشتگرد جهت همكارى در آماده سازى سالن، اظهار اميدواري کرد با سرعت بخشيده شدن به واکسيناسيون سراسري هموطنان در کنار رعايت پروتکل هاي بهداشتي اعلامي اعم از استفاده مداوم و درست از ماسک، رعايت فاصله هاي تعريف شده ميان افراد، شست و شوي مداوم دست ها و عدم قرارگيري افراد در فضاي بسته بدون تهويه بتوانيم هرچه سريع تر از اين بحران عبور کرده و به زندگي عادي بازگرديم.