شهرداری شهر مهستان
1402/خرداد/7
متن خبر
سرپرست شهرداری به همراه عضو شورای اسلامی شهر با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین صفدری امام جمعه شهر جدید ، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
سرپرست شهرداری به همراه عضو شورای اسلامی شهر با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین صفدری امام جمعه شهر جدید ، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
1401/تير/11 19:36:26

*تعامل بین دستگاههای اجرایی و خدمات رسان ، گامی مهم در ارائه خدمات به شهروندان*

 

✅سرپرست شهرداری به همراه عضو شورای اسلامی شهر با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین صفدری امام جمعه شهر جدید ، با ایشان دیدار و گفتگو کردند. 

 

🔹️مهندس مهدی بیرامی در این دیدار که صادق یعقوبی عضو شورای شهر نیز در آن حضور داشتند، پس از ارائه گزارشی از روند فعالیتهای صورت گرفته در چند روز اخیر و تأکید بر انجام هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری باشکوه اعیاد پیش رو ، مواردی از جمله پرداختن به مسائل و معضلات مهم و دارای اولویت ، پیگیری فعالیتها و رسیدگی به وضعیت پروژه‌های نیمه تمام ، بررسی مسائل خدماتی بویژه در مناطق مسکونی مهر ، مشکلات حوزه‌های اجتماعی فرهنگی و تأکید بر تعامل مؤثر و سازنده بین مجموعه های مختلف خدمات رسان را از جمله موضوعاتی دانستند که توجه به آنها در شرایط فعلی حائز اهمیت می باشد. 

🔹️در ادامه این دیدار ، سرپرست شهرداری اظهارداشت ، تلاش خواهیم کرد از فرصت پیش آمده در جهت خدمت به همشهریان نهایت استفاده را برده و امید آن داریم که با اتحاد و همدلی و رهنمودهای امام جمعه محترم ، مشکلات حوزه شهری و دغدغه های مردم شهر را تا حد امکان مرتفع ، و بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم.

 

🔹️حجت الاسلام صفدری ، امام جمعه شهر جدید نیز در این دیدار ضمن رهنمودهایی برای پیش برد اهداف نظام اسلامی ، بر موضوع خدمت ماندگار و خالصانه به مردم و شهروندان توصیه نمودند.

 

🔹️ایشان با اشاره به مشکلات دیرینه شهر طی ۳۰ سال گذشته ، بیان داشتند که اگر بخواهیم این شهر تبدیل به یک شهر خوب و یک شهر ایده آل و مناسب برای زندگی مردم بشود نیاز به دلسوزی ، کار ویژه و تلاش علی حده دارد.

🔹️وی همچنین ، اظهار امیدواری کرد که تعامل و همدلی فیمابین دستگاهها ، مَطلع و سرآغاز برکات ملموس در سطح شهر مهستان گردد.

 

 *روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید مهستان*

اطلاعیه
تبلیغات