شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/مهر/6
متن خبر
تلاش شبانه روزي پرسنل واحدهاي مختلف شهرداري در بازگشايي مسيرهايي از شهرجديد كه در بارندگي اخير دچار آب گرفتگي شدند
تلاش شبانه روزي پرسنل واحدهاي مختلف شهرداري در بازگشايي مسيرهايي از شهرجديد كه در بارندگي اخير دچار آب گرفتگي شدند
1398/آبان/11 13:1:23

تلاش شبانه روزي پرسنل واحدهاي مختلف شهرداري در بازگشايي مسيرهايي از شهرجديد كه در بارندگي اخير دچار آب گرفتگي شدند.

🔅با توجه به اقدامات پيشگيرانه صورت گرفته شده قبل از شروع بارش هاي پاييزي از قبيل دال برداري و تخليه و نظافت انهار و باز كردن مسير جريان آبهاي سطحي توسط شهرداری، بيشترين آبگرفتگي در فازهاي ٣،٤،٧، زيرگذر كوشك زر و بلوار گوهران گزارش شد كه پرسنل شهرداري پس از انجام اقدامات لازم در فازهاي ١ و ٢ كه حوزه استحفاظي شهرداري مي باشد به امداد رساني به ديگر نقاط شهري پرداختند.

واحدهاي موتوري، آتش نشاني، خدمات شهري، شهربان، عمران، ترافيك، فضاي سبز و ... با تمامي امكانات در اختيار خود طبق دستور مهندس آقائی شهردارشهرجدیدهشتگرد  به ياري شهروندان فازهاي خارج از حوزه خدمات رساني شهرداري شتافتند تا مشكلات ناشى از بارش باران را مرتفع نمايند.

شايان ذكر است در يك سال گذشته و در پي حجم عظيم بارش هاي ابتدائي سال جاري كه منجر به آبگرفتگي برخي از معابر شهري گرديد، شهرداري شهرجديد هشتگرد اقدام به عمليات پيشگيرانه از جمله جمع آوري آب هاي سطحي و رفع آبگرفتگي معابر، اجرای ترمیم و مرمت نهر جمع آوری آبهای سطحی ، ايمني معابر شهري، عملیات لایروبی، بازگشایی و آزادسازی دخل و تصرفات در بستر رودخانه فشند با هدف کنترل و کاهش خطر پذیری سیلاب،و لای‌روبی و جمع‌آوری نخاله‌ها از انهار در راستاى مقابله با بارش هاي ناگهاني نمود كه باعث گرديد بارش هاي اخير كمترين آب گرفتگي را در فازهاي ١ و ٢ ايجاد كنند.

شهروندان محترم ضمن همكاري با نيروهاي خدمات رسان با صبر و شكيبايي ميتوانند ياري رسان نيروهاي خدماتي شهرداري و شرکت عمران در سطح شهر باشند.