شهرداری شهر جدید هشتگرد
1398/اسفند/5
متن خبر
جشن بزرگ مهربانى به مناسبت هفته وحدت در شهرجدید هشتگرد برگزار شد
جشن بزرگ مهربانى به مناسبت هفته وحدت در شهرجدید هشتگرد برگزار شد
1398/آبان/22 9:21:16

جشن بزرگ مهربانى
با حضور شهردار، اعضاى شوراى اسلامى، اعضاى هيئت مديره شركت عمران شهرجديد هشتگرد و رئيس اداره آموزش و پرورش شهرستان با هنرمندى هنرمندان عصرجدید و صدا و سیما در شهرجديد هشتگرد با استقبال شهروندان برگزار شد.
🔅اين جشن
با همکاری #شهرداری، شوراى اسلامى و شرکت عمران شهرجديد هشتگرد
و به مناسبت ميلاد باسعادت رسول گرامى اسلام حضرت محمد(ص) و بنيانگذار مذهب تشيع حضرت امام صادق(ع) با آيتم هاى شاد و مفرح برگزار گرديد.
شايان ذكر است مديريت شهرى با همكاري و هماهنگى ارگان هاى مختلف در راستاى افزايش نشاط اجتماعى و غنى سازى أوقات فراغت شهروندان برنامه ريزى كرده و گام برمى دارد.

فاطمه جليلى رئيس شوراى اسلامى شهرجديد هشتگرد طى سخنانى ضمن تبريك هفته وحدت گفت: أيام مبارك ميلاد حضرت ختمى مرتبت و امام صادق(ع) يكى از شادترين أيام تقويم كشور ماست كه مسلمانان را به يكديگر نزديك تر مى كند.
جليلى اتحاد و همدلى مردم را يكى از بركات ميلاد رسول گرامى اسلام خواند و از شهروندان خواست با سرلوحه قراردادن مودت و مهربانى در زندگى شهرى روح پويايى و نشاط را در كالبد شهرتزريق كنند.
رئيس شوراى اسلامى اتحاد شهردارى شوراى شهر و شركت عمران را تضمين كننده عمران و آبادانى شهر عنوان كرد.
مهندس آقائى شهردار شهرجديد هشتگرد در حاشيه اين جشن ضمن تبريك هفته وحدت و ميلاد رسول گرامى اسلام ابراز داشت: 
در أيام پرخير و بركت ميلاد رسول گرامى اسلام هستيم . بزرگ مردى كه دليل مبعوث شدن خود را تمام كردن اخلاق در جامعه دانسته اند.
آقائى ادامه داد: جامعه امروز ما بيش از هر زمان ديگرى نيازمند وحدت و تبلور اخلاق مى باشد.
شهردار شهرجدیدهشتگرد یادآور شد: رسول گرامى اسلام در اخلاق نمونه کامل یک انسان بودند به طوری که بارزترین ویژگی اخلاقی ايشان که بهترین سرمشق برای همه ما است، بخشندگی بسیار و دستگیری ایشان از دیگران بود که امیدواریم همه ما بکوشیم تا این صفات اخلاقی را در خود تقویت کرده تا ضمن فراهم آوردن موجبات خشنودی پروردگار عالم بتوانيم محيط زندگى خود را زيباتر كنيم.
مهندس آقائى در انتها تأكيد كرد: نشاط، سرزندگى و پويايى شهرجديد هشتگرد يكى از اولويت هاى مديريت شهرى است كه در دستور كار معاونت فرهنگى اجتماعى شهردارى قرار گرفته و با همكارى شهردارى، شوراى اسلامى و شركت عمران پيگيرى و أجرا مى شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعیه

 

تبلیغات