شهرداری شهر جدید هشتگرد
1398/اسفند/5
متن خبر
آمادگی شهرداری شهرجدید هشتگرد جهت مقابله با موج سرما و برف
آمادگی شهرداری شهرجدید هشتگرد جهت مقابله با موج سرما و برف
1398/آذر/2 8:24:51

آمادگی شهرداری شهرجدید هشتگرد جهت مقابله با موج جدید سرما و برف

حوزه معاونت خدمات شهری طبق دستور مهندس آقائی شهردار شهرجدیدهشتگرد برای مقابله با مشکلات احتمالی ناشی از بارش برف و یخبندان اقداماتی را در راستای پیشگیری و مقابله پیش بینی نموده و مجموعه شهرداری  آمادگی این را دارد که جهت جلوگیری از حوادث با استفاده از تمام ظرفیت نیروی انسانی و همچنین استفاده از ماشین آلات سنگین، وارد عرصه شود.

در این راستا شهرداری ضمن آماده سازی ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز، نسبت به خرید ماسه و نمک و دپو و نگهداری آن در محل هاي پیش بینی شده جهت استفاده شهروندان در مواقع یخبندان و لغزندگی اقدام نموده است که کیسه های شن مخصوص یخ زدایی در مسیرهای ورودی شهر، میادین و بلوارهای اصلی و در محوطه مراکز تجاری و اداری قرار داده خواهد شد.

شایان ذکر است با درنظر گرفتن امکانات موجود اولویت اصلی شهرداری در مواقع یخبندان و بارش برف سنگین به ترتیب پل ورودی شهر،خیابان ها و بلوارهای اصلی شهر، ورودی مدارس و مراکز اداری و در نهایت خیابان های فرعی و کوچه ها می باشد.

همچنین شهروندان محترم می توانند ضمن مشارکت با شهرداری در صورت بروز هرگونه مشکلات احتمالی هنگام بارش برف و باران با شماره تلفن های

 137

، 44266409 معاونت خدمات شهری
 و یا 44266400 الی 44266404 شهرداری تماس حاصل نمایند.

 

 

اطلاعیه

 

تبلیغات