شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/28
متن خبر
از فعالان حوزه حمل و نقل شهرجدید هشتگرد تجلیل شد
از فعالان حوزه حمل و نقل شهرجدید هشتگرد تجلیل شد
1398/آذر/27 7:34:13

از فعالان حوزه حمل و نقل شهرجدید هشتگرد تجلیل شد.

⚜️همزمان با فرارسیدن روز حمل و نقل طی مراسمی باحضور شهردار، اعضای شورای اسلامی، مدیرعامل و پرسنل سازمان حمل و نقل همگانی شهر،از تلاشگران عرصه حمل و نقل شهرجدید هشتگرد تجلیل شد.
⚜️مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد طی سخنانی، نامگذاری ۲۶ آذر را فرصت مغتنمی برای تقدیر و تشکر از فعالان و زحمتکشان این عرصه عنوان کرد.
⚜️شهردار عنوان داشت: حمل ونقل، با ایفای نقش رابط میان بازار تولید و بازار مصرف، به مثابه پایه های پلی است که بخش های مختلف جامعه با عبور از روی آن ،به سمت توسعه پایدار حرکت می کنند.
⚜️مهندس آقائی با بیان مطالبی درخصوص جایگاه و حساسیت شغلی رانندگان افزود: رانندگان نماد و پیشانی سیستم در خارج از سازمان محسوب می شوند و رفاه و تکریم رانندگان در کلیه زمینه ها موضوعی است که تلاش می کنیم با توجه به امکانات در اختیار مدنظر قرار دهیم.
⚜️شهردار با اشاره به حجم مناسب پروژه های در دست اقدام شهری، احداث بلوارها و محورهای اصلی مراوداتی شهر، ظرفیت مترو و ... روند پیشرفت شهر را بسیار روشن ارزیابی و تصریح کرد: درحال حاضر مدیریت شهری در کنار یکدیگر درحال بهبود زیرساخت های شهری هستند و همزمان مسائل روبنایی را نیز دنبال می کنند.
⚜️شهردار بار ديگر ضمن تقدير از تلاش هاي ناوگان حمل و نقل تأكيد كرد: انتظار داريم اين تلاش ها در زمان بارش برف و باران قوت بگيرد و رانندگان عزيز باحضور پر رنگ تَر خود مانع تعطيل شدن حمل و نقل شهري در اين ايّام شوند.
⚜️مهندس آقائی با تشکر از پرسنل، مخصوصا رانندگان فعال در این حوزه، خاطرنشان کرد تمامی تلاش های صورت گرفته به جهت رفاه حال شهروندان بوده است که مدیریت شهری تلاش می کند از تمامی امکانات موجود برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان بهره برداری کند.
⚜️شهردار خطاب به رانندگان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در شورای اسلامی و مجموعه شهرداری به دنبال آن هستیم که از امکانات موجود فضایی بالنده و پویا ایجاد کنیم تا ضمن حفاظت از جایگاه و شأن شما عزیزان به عنوان ارکان اصلی حمل و نقل، در افزایش کیفیت این حوزه نیز تأثیرگذار ظاهر شویم.
⚜در ادامه جلسه تمامی حضار به ارائه دیدگاه پرداخته و موانع و مشکلات و درخواست ها از سوی رانندگان ارائه و از سوی شورای اسلامی و شهردار قول مساعد در خصوص رفع ایرادت داده شد.
🔅در ادامه مهران معدندار مدیر عامل سازمان حمل و نقل نیز ضمن تبریک و تقدیر از زحمات رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی، به ارائه گزارش اقدامات مجموعه خود پرداخت و گفت ساماندهی ۹۵ خودرو جهت سرویس مدارس، صدور و تمدید پروانه فعالیت رانندگان تحت پوشش و ناوگان دیزلی،جلسات مستمر شورای ترافیک،رفع مشکلات ۱۳ نقطه حادثه خیز صورت پذیرفته است.
معدندار در ادامه افزود:روزانه ۳۴ سرویس اتوبوس از شهرجدید به تهران و بلعکس و ۵۴ سرویس میدلباس از گلشهر به شهرجدید و بلعکس به شهروندان خدمات دهی می کند.
وی به خط کشی محوری سطح شهر به طول ۵۹ کیلومتر و رنگ آمیزی بلوک عابر پیاده ۱۹ مدرسه و رنگ آمیزی جداول در سال جاری با هدف ارتقا ایمنی عبور و مرور عابرین پیاده و رعایت صحیح اصول ترافیکی و کاهش تصادفات اشاره داشت و گفت قرارداد بازسازی و نوسازی ایستگاه های اتوبوس و نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی به ارزش ۵ میلیارد ریال با دستور شهردار محترم و مساعدت شورای محترم اسلامی منعقد گردیده است.
معدندار در انتها تعداد خودروهای ناوگان را به شرح ذیل اعلام داشت:
تاکسی ۲۱۰ دستگاه
میدلباس ۱۰ دستگاه
اتوبوس ۱۰ دستگاه
خودرو برهای شخصی ساماندهی شده ۶۰ دستگاه

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک به اقدامات موثر شهرداری در خصوص اجرای ۲۳۹ هزار متر مربع آسفالت به ارزش ۶۰ میلیارد در سطح شهر اشاره کرد و افزود به همت واحد عمران شهرداری و انعقاد قراردا ۲۰ میلیارد ریالی عملیات آسفالت در سطح شهر مجدد آغاز شده است که این مهم خوشایند رانندگان عزیز خواهد بود.