شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/2
متن خبر
نامگذاری یکی از بوستان های شهرجدیدهشتگرد به نام
نامگذاری یکی از بوستان های شهرجدیدهشتگرد به نام "پرستار"
1399/فروردين/4 10:56:46

نامگذاری یکی از بوستان های شهرجدیدهشتگرد به نام "پرستار"

طبق تصمیمات اتخاذ شده از سوی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدیدهشتگرد و به پاس خدمات و زحمت های کادر پزشکی و پرستارانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به عنوان مدافعان سلامت با از خود گذشتگی و ایثار نسبت به مراقبت های بهداشتی هموطنان اقدام کردند،بوستان ۵۶۰۰ متر مربعی در شهرجدیدهشتگرد به نام پرستار نامگذاری شد.

مهندس اصغر آقائی شهردار شهرجدیدهشتگرد در همین راستا ضمن تقدیر از اعضای شورای اسلامی به جهت پیشنهاد قابل توجه جهت ارج نهادن به مقام شامخ پرستار و تعیین نام یکی از بوستان ها ی سطح شهر به نام این قشر زحمتکش افزود:
 پرستار واقعي ما در عرصه جهان اسلام حضرت زينب (س) است و پرستاران با الگو گرفتن از اين بانوي گرامي اسلام در عرصه خدمت رساني تلاش مضاعفي دارند.

آقائی گفت: به پاس عشقی که پرستاران و پزشکان این روزها از خود نشان داده اند بوستان در حال احداث با بیش از ۷۰ درصد فیزیکی را در بلوار شهدای فشند به نام پرستار نامگذاری کردیم و به یاری خداوند متعال 23 اردیبهشت سال آینده همزمان با روز جهانی پرستار ضمن نصب المان پرستار با حضور پرستاران و پزشکان بهره برداری خواهد شد.
شهردار شهرجدیدهشتگرد در ادامه گفت:سال 2020 از سوی سازمان بهداشت جهانی به نام پرستاری نامگذاری شده است و امیدوارم همه در کنار هم بتوانیم قدردان زحمات و ایثار این قشر زحمتکش و فداکار باشیم.
مهندس اصغر آقائی اقدامات شهرداری شهرجدیدهستگرد در مقابله با ویروس منحوس کرونا را اینگونه شرح داد: از ابتدایی ترین روزهای اعلام شروع این ویروس در استان پس از تشکیل ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرداری، همه روزه با تمام توان،تجهیزات و ادوات در حال ضدعفونی کردن معابر عمومی،ادارات،تجاری ها،ناوگان حمل و نقل عمومی،مخازن زباله،بوستان ها و ... هستیم و در حد توان با تهیه اقلام بهداشتی بین کارکنان و اربابان رجوع و با استفاده از دستگاه تب سنج ضمن بررسی سلامت افراد اشاره شده به مراکز تجاری و اداری و پر تردد نیز خدمات دهی نمودیم و این روند تا ریشه کن شدن این ویروس ادامه خواهد داشت و این روزها در صدد افزایش توان هستیم که در روزهای پیش رو دو خودرو دیگر جهت سرعت و شدت ضدعفونی معابر به ادوات شهری اضافه خواهد شد.

شهردار شهرجدیدهشتگرد در پایان با اشاره به اهمیت بحث پیشگیری در مقابل ویروس کرونا اظهار داشت: با آرزوی سلامتی و تندرستی برای همشهریان عزیز در شرایط بسیار ویژه ای قرار گرفته ایم و از همه شهروندان عزیز می خواهم که این موضوع را جدی گرفته و با رعایت مسائل بهداشتی جلوی بدتر شدن شرایط موجود را بگیرند.