شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/2
متن خبر
همزمان با پنجم اسفندماه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد با صدور پیامی روز مهندس را گرامی داشتند
همزمان با پنجم اسفندماه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد با صدور پیامی روز مهندس را گرامی داشتند
1398/اسفند/5 12:21:35

همزمان با پنجم اسفندماه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد با صدور پیامی این روز را گرامی داشتند.

🔅متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
پنجم اسفند ماه، سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام، در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام «روز مهندس» روز خلاقیت، نوآوری، خودباوری و توانمندی مهندسان ایران زمین نامگذاری شده است.
🔅تاريخ پر افتخار ايران اسلامي مدیون دانشمندان و مهندسان فرهيخته‌اي است كه پايه‌گذار تمدن بزرگ اسلامي ايراني براي اين مرز و بوم بوده‌اند .
🔅نقش مثال زدنی و حائز اهمیت مهندسان در زندگی مدرن و آمیخته با تکنولوژی های روز دنیا انکار شدنی نیست و ما معتقدیم شهری که مسئولین و شهروندانی با ذهن و تفکر باز مهندسی و برنامه ریزی شده دارد، قطعا جایگاه ویژه ای خواهد یافت و مسیر پیشرفت را به صورت اصولی طی خواهد کرد.
🔅بدینوسیه بار دیگر ضمن بزرگداشت و تجليل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گراميداشت پيشگامان پيشرفت و سازندگي در كشور، ياد و خاطره 1400 مهندس شهيد در دفاع مقدس که یادآور افتخارات بزرگ مهندسان در تاريخ اين مرزوبوم می باشد را گرامی داشته این روز خجسته را به جامعه مهندسی شهر، مهندس آقائی شهردار پرتلاش و پرسنل خدوم شهرداری، مجموعه محترم شرکت عمران و سایر دستگاه های خدمات رسان شهرجدید هشتگرد تبریک عرض می نماییم.
 🔅امیدواریم در سایه الطاف الهی و حمایت های دولت محترم و تلاش و همدلی همه دستگاه ها و مهندسان عزیز کشورمان، شاهد رشد و تعالی نظام مهندسی اصیل ایرانی و اسلامی در همه ابعاد بوده و بتوانیم کشور خویش را با تکیه بر ذهن، کار و تلاش ایرانی بسازیم.