شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/2
متن خبر
پاکسازی چهره شهر از تبلیغات انتخاباتی
پاکسازی چهره شهر از تبلیغات انتخاباتی
1398/اسفند/5 12:6:4

پاکسازی چهره شهر از تبلیغات انتخاباتی

🔅شهرداری شهرجدید هشتگرد نسبت به پاکسازی و امحاء تبلیغات سطح شهر اقدام نمود.
🔅به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد پس از پایان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، واحد خدمات شهری شهرداری نسبت به پاکسازی تبلیغات انتخاباتی سطح شهر اقدام کرد.
🔅یکی از نگرانی‌های شهروندان در دوره‌های مختلف انتخابات، نصب پوسترها، بنرها و دیگر اقلام تبلیغاتی کاندیداها در سطح شهر و به خصوص مبلمان شهری است که هزینه زیادی را به شهر و شهروندان تحمیل می‌کند.
🔅اگرچه حجم زیاد تبلیغات نشان از فراگیری و شور انتخاباتی دارد و زمینه‌ای برای حضور و مشارکت حداکثری مردم است، اما بعد از پایان زمان قانونی تبلیغات، با توجه به نزدیکی آغاز سال جدید، جمع‌آوری این اقلام و پاکسازی چهره شهرها، از دغدغه‌های اصلی شهروندان و مدیریت شهری است.
🔅یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرداری در ایام برگزاری انتخابات حفظ زیبایی و آراستگی سطح شهر است به همین منظور اکیپ‌های پاکسازی اقلام تبلیغاتی پس از پایان انتخابات به سرعت وارد عمل شدند و با تجهیزات و ماشین‌آلات مجهز به کارواش از جمله جدول شوی و همچنین دیوار شوی کار پاکسازی و شست وشوی جداره دیوارها و خیابان‌های شهر را انجام دادندو چهره شهر را پاکسازی نمودند.
🔅شایان ذکر است  در راستای زیبایی شهر و جلوگیری از آسیب به مبلمان شهری، شهرداری قبل از آغاز تبلیغات تمهیدات لازم در خصوص تعیین نقاط جهت تبلیغات مجاز برای کاندیداها را انجام داده بود در همین راستا اقدام به نصب جایگاه های تبلیغاتی در سطح شهر نمود تا نامزدها بتوانند پوسترها و سایر اقلام تبلیغاتی خود را در این محل‌ها نصب نمایند.