شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
جلسه هم اندیشی امام جمعه با حضور فرماندار،بخشدار،شهردار و اعضای شورای اسلامی با  ائمه جماعات شهرجدیدهشتگرد
جلسه هم اندیشی امام جمعه با حضور فرماندار،بخشدار،شهردار و اعضای شورای اسلامی با ائمه جماعات شهرجدیدهشتگرد
1398/بهمن/12 13:19:26

جلسه هم اندیشی امام جمعه با حضور فرماندار،بخشدار،شهردار و اعضای شورای اسلامی با  ائمه جماعات شهرجدیدهشتگرد در محل دفتر امام جمعه پیرامون برگزاری مراسم شهادت حضرت فاطمه (س)،بزرگداشت دهه مبارک فجر، مسائل شهری، فرهنگی،مذهبی و اجتماعی شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید هشتگرد،مهندس آقائی در جلسه هم اندیشی مدیریت شهری با امام جمعه و ائمه جماعت شهر گفت: به دلیل رشد و توسعه سریع و افزایش چشمگیر جمعیت شهرجدیدهشتگرد با مشکلاتی مواجه است که انسجام در برنامه ریزی و اجرای امور فرهنگی اجتماعی در سایه تعامل تنگاتنگ با روحانیت معزز و ائمه جماعات مساجد می تواند چالش پیشرو را به فرصتی مغتنم بدل سازد.
🔅شهردار شهر جدید تصریح کرد: وضع مذکور کاملا عادی است، چراکه این شهر طی  کمتر از سه دهه شکل گرفته و افرادی با فرهنگ های گوناگون و اقوام مختلف در آن ساکن شده اند.
مهندس آقائی با ارائه عملکرد مدیریت شهری در یکسال گذشته به اجرای برنامه های ، زیربنایی،روبنایی،خدماتی و بستر سازی جهت جذب سرمایه گذار و رفع برخی موانع پیش روی شهروندان پرداخت.
 
🔅در ادامه جلسه هر یک از ائمه جماعت مساجد ضمن ارائه دیدگاه به مسائل و مشکلات مساجد شهر اشاره داشتند.
🔅سپس حضرت حجت الاسلام والمسلمین صفدری با ابراز امیدواری نسبت به تاثیرگذاری این گونه جلسات گفت:در این جلسات بنابر این است که ائمه جماعات و دست اندرکاران  امور مساجد و مدیران شهری  نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برگزاری مسائل شهری ،فرهنگی، مذهبی و اجتماعی در سطح شهر را ارائه دهند تا بتوانیم با بحث و تبادل نظر و اتحاد و همدلی در نهایت به یک نقطه نظر مشترک و تصمیم گیری جامع و کامل برسیم.
امام جمعه شهر جدید هشتگرد در ادامه افزود: اهمیت وحدت و یکپارچگی در فعالیت های فرهنگی مشترک را بسیار اثر بخش و راهگشا شمرد و رونق دادن به امور فرهنگی - اجتماعی و برگزاری برنامه های متنوع موجب جذب نوجوانان و جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
امام جمعه شهرجدید هشتگرد تاکید کرد: اتحاد در بین روحانیون و مسئولان و مدیران ادارات تاثیرگذار در برگزاری برنامه های فرهنگی باعث می شود تا مسائل فرهنگی و مذهبی به خوبی و با همراهی و همدلی مردم پیش رود و نهایت رضایت شهروندان را فراهم کند.

🔅در پایان جلسه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های معنوی ائمه جماعت مساجد و امام جمعه فرهیخته شهر جدید هشتگرد با اهدا لوح تقدیر از ایشان توسط مدیریت شهری تجلیل بعمل آمد.