شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/2
متن خبر
جلسه پاسداشت مقام مادر و روز زن جهت تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری شهرجدیدهشتگرد برگزار شد
جلسه پاسداشت مقام مادر و روز زن جهت تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری شهرجدیدهشتگرد برگزار شد
1398/بهمن/28 7:55:46

جلسه پاسداشت مقام مادر و روز زن جهت تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری شهرجدیدهشتگرد برگزار شد.

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر طی مراسمی با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی از بانوان شاغل در شهرداری تجلیل بعمل آمد.

مهندس اصغر آقائی شهردار شهرجدیدهشتگرد در این مراسم ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن گفت این بانوی گرانقدر از تمامی جهات، اسوه ی یگانه ای برای زنان و مادران عالم هستند و انشاءالله سیره و سلوک این حضرت برای همه ما الگوی همیشگی باشد.
وی  با تقدیر از خدمات ارزنده پرسنل،وظایف مادران را بسیار خطیر عنوان و خاطر نشان‌کرد: این قشر از جامعه، درکنار فعالیت های بیرون از منزل، وظیفه مادری و همسری را نیز عهده دار هستند که امیدوارم در تمامی مراحل موفق و پیروز باشند.
در ادامه فاطمه جلیلی رئیس شورای اسلامی نیز با تبريک روز زن به تمامي زنان و مادران ايرانی به ويژه بانوان شاغل در شهرداری گفت: زنان با توجه به اینکه همواره رکن اصلي تربيت، مراقبت و حمايت از افراد را در نقش مادر و همسر برعهده دارند، يکي از خطيرترين مسئوليت هاي اجتماعي جامعه را برعهده ایشان است.
وي خاطر نشان کرد: گراميداشت مقام زن فقط به يک روز خاص خلاصه نمي شود و زنان به عنوان ارزشمندترين و تاثيرگذارترين سرمايه هاي اجتماعي جامعه همواره مورد توجه ويژه مديريت شهري قرار دارند.

در پایان از کلیه بانوان شاغل در شهرداری با اهدای گل، تقدیر به عمل آمد.