شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
طنین زنگ انقلاب در مدارس شهرجدید هشتگرد
طنین زنگ انقلاب در مدارس شهرجدید هشتگرد
1398/بهمن/12 13:20:30

طنین زنگ انقلاب در مدارس شهرجدید هشتگرد

آئين نمادين نواختن زنگ انقلاب ۱۲ بهمن ماه ساعت ٩:٣٣ صبح همزمان با سراسر کشور در مدرسه دخترانه هیمالیا باحضور امام جمعه، شهردار، اعضاي شوراي اسلامي، مديرعامل شركت عمران، نماينده اداره آموزش و پرورش شهرستان، رئيس كلانتري، پليس راهور، فرمانده حوزه مقاومت بسيج برادران و فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران ،رئیس آبفا و خانواده معظم شهدا و ايثارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، چهل و یکمین گلبانگ انقلاب اسلامی توسط خانواده معظم شهدا در حضور پرشور دانش آموزان در مدرسه دخترانه فدک به صدا درآمد.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین صفدری امام جمعه شهرجدید هشتگرد در این مراسم با اشاره به ضرورت آشنایی دانش‌آموزان و نسل جوان انقلاب با دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران گفت: باید از تمامی ظرفیت های موجود جهت انتقال ارزش‎های انقلابی و دینی به نسل آینده تلاش شود
امروز بعد از گذشت ۴۱ سال از انقلاب اسلامی نیازمند وحدت بین مسئولان و ارتباط مردم و مسئولان هستیم، مردم در این ۴۱ سال وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دادند. اکنون مسئولان کشور باید با توجه به پشتیبانی و حمایتی که مردم از انقلاب کردند، در جهت تحقق آرمان‌های اسلامی تلاش کرده و گام بردارند.

مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد نیز با حضور در میان دانش آموزان تأکید کرد: با گذشت ۴۱ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اکنون کودکان آن روزها بزرگسالان امروز هستند که جهت پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی تلاش می کنند.
⚜️مهندس آقائی با بیان اینکه استمرار، اقتدار و پیروزی انقلاب اسلامی در گرو حمایت و وحدت میان مردم است تأکید کرد: همچنان باید تلاش کنیم که کلام امام راحل با رمز وحدت کلمه بین همه اقشار مردم ترویج پیدا کند.

فاطمه جلیلی رئیس شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد اذعان داشت: برگ این انقلاب تا چهل و یک سالگی ورق خورد و امروز شاهد شکوفایی و عزت و اقتدار ملت ایران در سطح جهانی هستیم که این توفیق بزرگی برای دانش آموزان این سرزمین است.
ایشان مهمترین وظیفه دانش آموزان به عنوان نسل آینده کشور را حفظ استقلال ایران به عنوان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست.