شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باکری شهرداری شهرجدید هشتگرد معارفه شد
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باکری شهرداری شهرجدید هشتگرد معارفه شد
1398/بهمن/23 8:44:9

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باکری شهرداری شهرجدید هشتگرد معارفه شد.
 
🔅مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باکری شهرداری شهرجدید هشتگرد باحضور شهردار، معاونین و فرمانده مقاومت بسیج ادارات شهرستان برگزار شد.
🔅به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهرجدید هشتگرد، دراین مراسم که با حضورمهندس آقائی شهردار و ایثار صادقی فرمانده مقاومت بسیج حوزه ادارات شهرستان ساوجبلاغ برگزار گردید، سید علی حسینی به عنوان فرمانده جدید پایگاه معارفه و از خدمات مهران معدندار فرمانده پیشین پایگاه تقدیر شد.
🔅در ابتدای این مراسم شهردار شهرجدید هشتگرد ضمن گرامیداشت چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی ابراز داشت: بسیج در توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای انقلابی و اسلامی نقش مؤثری دارد. دشمن سالهاست که بجای اقدام نظامی به ما حمله فرهنگی نموده و ما باید در قالب فعالیت هایی که مشارکت عموم را در پی خواهد داشت کاری کنیم تا توطئه دشمن شکست بخورد.
🔅شهردار تأکید کرد: امروز بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی سپری شده و انقلاب ما قدم در پختگی نهاده که این مهم با صبر و استقامت مردم و تلاش نیروهای مخلص صورت گرفته است.
🔅آقائی خطاب به فرمانده جدید پایگاه اعلام داشت: از مهمترین انتظاراتی که از بسيج می رود پایبندی به الزامات اخلاقی، اجتماعی، علمی و همچنین تقویت صبر، گذشت و افزایش تعامل در محیط کاری است که امیدواریم با تعامل با همکاران بتوانید روحیه شجاعت، ایثار، مقاومت، انجام به هنگام امورات و تکریم ارباب رجوع را در اداره بیش از پیش متجلی کنید.
🔅شهردار در ادامه خواستار همکاری و همراهی همکاران مجموعه با فرمانده جدید پایگاه شد.
 🔅در پایان از زحمات مهران معدندار تقدیر و حکم مسئولیت سیدعلی حسینی به عنوان فرمانده جدید پایگاه تقدیم ایشان شد.
🔅شایان ذکر است در این مراسم از سکینه غلامی مسئول امور بانوان شهرداری در راستای تلاش های صورت گرفته در جهت کسب رتبه نخست شهرداری در حوزه مشاورین امور بانوان و خانواده استانداری البرز در ٦ ماهه ابتدای سال ٩٨ میان ادارات اجرایی استان تجلیل شد.
🔅شهرداری شهرجدید هشتگرد توانسته است با همکاری با سازمان ها و نهادهای اجتماعی و مجموعه سمن های فعال در حوزه بانوان و خانواد با اجرای برنامه های هدف تعیین شده ضمن به دست آوردن مشارکت بانوان شهرجدید هشتگرد به مقام نخست حوزه مشاورین امور بانوان و خانواده استانداری دست پیدا کند.