شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
مراسم بزرگداشت روز زن در شهر جدید هشتگرد برگزار شد
مراسم بزرگداشت روز زن در شهر جدید هشتگرد برگزار شد
1398/بهمن/29 8:5:35

مراسم بزرگداشت روز زن در شهر جدید هشتگرد برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر و زن،جشن شهری ویژه بانوان به همت شورای اسلامی ، شهرداری و حوزه مقاومت بسیج خواهران در سالن همایش گلستان شهرداری شهر جدید هشتگرد برگزار شد.

اجرای استند آپ کمدی و عروسک گردانی توسط هنرمندان عصر جدید ، مولودی و دکلمه خوانی از برنامه های شاد و متنوع این مراسم بود.

فاطمه جلیلی رئیس شورای اسلامی شهرجدیدهشتگرد، ضمن خیر مقدم و تبریک ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک روز زن و مادر به حاضرین در مراسم گفت: زنان ایرانی بارها ثابت کرده اند که نقش مادری و نقش همسری را در پَستی و بلندی زندگی به خوبی می توانند ایفا نمایند و از پس نقش های دیگر خود به عنوان فعال اجتماعی و ... هم برآیند‌.

جلیلی افزود: بانوان ما با شناخت و کسب معرفت در خصوص شخصیت آن بانوی بزرگوار می توانند یک زندگی سالم و با سعادت داشته باشند و فرزندان را در مسیری مستقیم هدایت کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: حضرت زهرا(س) یک الگوی عملی برای زندگی ما هستند و بانوان اسلامی وقتی به سعادت می رسند که در عفت، ایثار و فداکاری پیرو راه آن حضرت باشند.

 ایشان از همکاری، مشارکت و تلاش های بانوان شهر جدید هشتگرد تقدیر کرد و خبر نوید بخش آغاز احداث بوستان بانوان را در سال آتی به بانوان شهر دادند.

🔅در پایان مراسم فرماندار،شهردار و اعضای شورای اسلامی با حضور در مراسم از مادران شهید، معلولین،کار آفرینان نمونه و مشاورین بانوان شوای اسلامی تجلیل بعمل آوردند.

ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار شهرستان در سخنانی ایام ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) را گرامی داشته و بیان کرد: بانوان به عنوان نیمی از جمعیت کشور نقش تأثیرگذاری را در اجتماع بر عهده دارند که این از برکت انقلاب پرشکوه اسلامی است.
ایشان ابراز داشت:در ایام پرشور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به سر میبریم. پس از انقلاب پرشکوه سال 57 ، سی و هفت انتخابات باحضور فعال ایرانیان در پای صندوق های رأی صورت گرفته و این راه همچنان باتلاش مسئولین و حمایت و همراهی پرشور مردم ادامه خواهد یافت.
پالیزگیر ادامه داد: شهرستان ساوجبلاغ رتبه اول کشور را در زمینه شور و نشاط اجتماعی داراست و امسال نیز  1607 رأی اولی در شهرستان ساوجبلاغ داریم که امیدواریم با فضای پرشور انتخاباتی که به وجود آمده در کنار سایر شهروندان به پای صندوق های رأی آمده و سرنوشت خویش را با دستان خود رقم بزنند همانطوری که خداوند متعال در قرآن فرموده سرنوشت هیچ قومی تغییر نمی کند مگر اینکه خود بخواهند و امروز انتخابات آزادی که در ایران اسلامی برگزار می شود نماد مردم سالاری دینی بوده و این فرصت را فراهم آورده تا مردم با دست خویش سرنوشت کشور خود را رقم بزنند.