شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
نشست مشترک اعضای شورای اسلامی، شهردار، مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت عمران
نشست مشترک اعضای شورای اسلامی، شهردار، مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت عمران
1398/بهمن/12 11:45:34

نشست مشترک اعضای شورای اسلامی، شهردار، مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت عمران باهدف بررسی مسائل شهری، صورتجلسات قبلی فی مابین، پروژه های در حال اجرا، طرح تفضیلی، تفاهم نامه، مترو و ... در دفتر شورای اسلامی برگزار شد.
🔅در این دیدار که نخستین دیدار باموضوع بررسی تخصصی مسائل شهرجدید پس از انتصاب دکتر حق لطفی به عنوان مدیرعامل شرکت عمران می باشد، اعضا ضمن بررسی روند اجرای مصوبات پیشین جلسات برگزار شده فی مابین شهرداری و شرکت عمران، بر #تعامل مناسب وتأثیرگذار دو مجموعه شهرداری و شرکت عمران و برگزاری جلسات مستمر کما فی السابق تأكيد كردند.
🔅در اين جلسه مسائل اساسي شهری مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.
🔅طرح تفصیلی، اجرای بلوارهاي شرقي به غربي شهري جهت اتصال فازهاي مختلف به يكديگر، ساماندهي ساختمان هاي نيمه ساز، ساخت و تكميل پروژه هاي در دست احداث، تشكيل كميته هاي تخصصي شهري، مسايل و موضوعات حوزه شهرسازي، آماده سازي بسترهاي لازم جهت سرمايه گذاري و مشارکت بخش خصوصی، رونق ساخت ساز و به تبع آن ایجاد اشتغال و کسب و کار در شهر، پیگیری و تعیین تکلیف بیمارستان، موضوعات خاص پروژه های مسکن مهر، تکمیل مترو، ابعاد مختلف تفاهم نامه فی مابین شركت عمران و شهرداري در راستاي ارتقاي شهر از مسايل مهمي بود كه در اين جلسه به بحث و كارشناسي گذاشته شد.
🔅اعضا در این دیدار با اشاره به نقش مدیریت شهری در آسایش و رفاه شهروندان، بر ضرورت افزایش تعاملات فی ما بین و تشکیل مدیریت یکپارچه شهری به عنوان مهمترین نیاز جامعه امروز تاکید و بیان داشتند با تعامل و تلاش مضاعف مدیریت شهری شاهد ارتقا و توسعه بیش از پیش شهر جدید هشتگرد خواهیم بود.