شهرداری شهر جدید هشتگرد
1398/مهر/23
متن خبر
جلسه بررسی ابعاد مختلف مترو و مسائل شهری با حضور مسئولین و مدیران کشوری و استانی برگزار شد
جلسه بررسی ابعاد مختلف مترو و مسائل شهری با حضور مسئولین و مدیران کشوری و استانی برگزار شد
1398/تير/6 10:16:50

پس از بازدید میدانی مسئولین کشوری و استانی از پروژه مترو گلشهر - #شهرجدیدهشتگرد جلسه ای در خصوص بررسی ابعاد مختلف مترو و مسائل شهری برگزار شد.

مهندس طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی طی سخنانی از اعضای شورای اسلامی و مهندس آقائی شهردار شهرجدیدهشتگرد به جهت همکاری و تعامل سازنده با مدیریت شرکت عمران این شهر تقدیر کرد و گفت در سایه تعامل بین مدیریت شهری با شرکت عمران به عنوان سازنده در شهرهای جدید،پیشرفت حاصل خواهد شد و این خواسته ما و شهروندان است، و امیدواریم سال جاری با بهره برداری از پروژه های ملی و شهری اتفاقات خوبی برای شهروندان رقم بخورد.
در ادامه شهردار شهرجدید هشتگرد گفت:ما نیز به دنبال تعامل و همکاری تنگانگ برای خدمات دهی مناسب به شهروندان در کنار شرکت عمران هستیم.
مهندس اصغر آقایی ،بحث ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب جهت احیای فضای سبز شهر به ویژه جنگل پایین دست شهر ، خرید نردبان هیدرولیکی (با برآورد هزینه بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال) جهت در اختیار قرار دادن به آتش نشانی شهر و تعیین تکلیف بیمارستان از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری عنوان کرد و گفت امیدواریم با همکاری و مساعدت مدیران کشوری هرچه سریعتر مشکلات رفع گردد تا در کنار مترو و جاده طالقان به شهرجدید و دیگر پروژه های مهم شهری شاهد اتفاقات خوبی برای این شهر باشیم.

 

 

 

 

اطلاعیه

 

تبلیغات