شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/دي/29
متن خبر
رضایت کامل مسافران نوروزی از اقدامات ستاد اسکان نوروزی شهرداری شهرجدید هشتگرد
رضایت کامل مسافران نوروزی از اقدامات ستاد اسکان نوروزی شهرداری شهرجدید هشتگرد
1398/فروردين/18 9:21:52

طی نظرسنجی عمومی به عمل آمد: رضایت کامل مسافران نوروزی از اقدامات ستاد اسکان شهرداری شهرجدید هشتگرد

طبق نظرسنجی صورت گرفته شده از مسافران نوروزی مستقر در ستاد اسکان نوروزی شهرداری شهرجدید هشتگرد ،بیش از ٩٠ درصد مسافران نوروزی رضایت خاطر خود را از پیگیری ها و خدمات رسانی ستاد اسکان نوروزی شهرداری شهرجدید هشتگرد اعلام داشتند.
مهندس آقائی شهردار شهرجدید هشتگرد ضمن تبریک دوباره سال نو و آرزوی سالی پربار برای هموطنان علی الخصوص شهروندان شهرجدید هشتگرد گفت: در ماه های انتهایی سال ٩٧ ستاد استقبال از بهار تشکیل و طی چندین نشستی که باحضور اعضای ستاد برگزار گردید، لزوم بهسازی ورودی شهر، پاکسازی و لایروبی انهار، زیباسازی شهر و ایجاد تمهیدات لازم جهت اسکان مسافرینی که از اتوبان تهران قزوین جهت مسافرت به شهرهای شمالی و غربی کشور تردد می نمایند بررسی شد تا امسال نیز بتوانیم ضمن ارائه خدمات مناسب، افزایش رضایت خاطر مسافرین نوروزی را تأمین نموده و ضمن معرفی جاذبه های شهری شهرجدید زمینه توسعه بخش گردشگری این شهر زیبا را فراهم آوریم.
شهردار با اشاره به بررسی و بازدید هایی که به صورت مستمر و مداوم از خدمات رسانی ستاد اسکان مسافرین صورت گرفت اظهار داشت: بازدید از اماکن اسکان مسافرین باهدف بررسی روند خدمات رسانی دستگاه های مختلف خدمات رسان، افزایش کیفیت خدمات رسانی و ارزیابی رضایت مندی مسافرین از خدمات ارائه شده صورت گرفته است که ضمن تشکر از کلیه دستگاه های خدمات رسان اورژانس، هلال احمر، آتش نشانی، پرسنل خدوم فضای سبز و خدمات شهری و کلیه پرسنلی که به صورت شبانه روزی با روی باز به خدمات رسانی به مسافرین پرداختند امسال نیز شهرداری شهرجدید هشتگرد توانست با خدمات رسانی مناسب رضایت خاطر بیش از ٩٠ درصد از مسافرین نوروزی را کسب نماید.
به طوریکه روزانه بيش از ١٠٠٠ مسافر نوروزی از خدمات ارائه شده این ستاد استفاده کردند و از ٢٨ اسفندماه ٩٧ تا ١٧ فروردین ماه ٩٨، ٢١٠٠٠ مسافر به صورت شبانه در ٢٠ چادر استقرار مسافرین نوروزی اسکان یافتند.
مهندس آقائی با اشاره به بارش های اخیر که کل کشور را در بر گرفت و تلاقی آن با ایام تعطیلات نوروزی گفت: با شروع بارش ها در البرز و به تبع آن شهرجدید هشتگرد امنیت مسافران نوروزی و شهروندان در اولویت شهرداری شهرجدید قرار گرفت و خدمات رسانی به مسافرین نوروزی دشوار گردید که خوشبختانه با اقدامات به موقع اعضای ستاد بحران ضمن جلوگیری از خطرات احتمالی بارش ها، خدمات رسانی بهینه به بهترین نحو ممکن صورت پذیرفت.
شهردار ادامه داد: باشروع هشدارهای هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی در استان، ستاد بحران شهرداری با تأکید بر اطلاع رسانی درست و به موقع در مدیریت بحران، مدیریت به موقع و صحیح وقایع به شهروندان را در دستور کار قرار داد و ضمن تأکید بر آماده باش دستگاه های خدمات رسان، جلسات فوق العاده ستاد بحران را برگزار و تمهیدات لازم را مدنظر قرار داد.
شهردار اضافه کرد: طی بازدیدهای متعدد به همراه فرماندار ساوجبلاغ، بخشدار مركزي و معاون عمراني فرماندار و متخصین شهرسازی و مدیریت بحران از مسیر رودخانه فشند و ادامه مسیر رودخانه واقع در شمال شهرجدید هشتگرد و کانال هدایت آب فاز 7 بررسی و موارد احتیاطی مورد گفت و گو قرار گرفت تا از عدم وجود هرگونه مانع در مسير جريان رودخانه فشند اطمينان حاصل گردد.
همچنین در اینخصوص باهدف کنترل و کاهش خطرپذیری سیلاب، عملیات لایروبی ،بازگشایی و آزادسازی دخل و تصرفات در بستر رودخانه فشند توسط شهرداری صورت پذیرفت و در ادامه لای روبی و جمع آوری نخاله ها از انهار به منظور رفع آبگرفتگی آغاز وعملیات لای روبی و بهسازی مسیر توسط نیروهای خدوم شهرداری صورت پذیرفت. که در تمام این مدت آماده باش و برقراری کشیک شبانه روزی و حضور و سرکشی اعضای ستاد مدیریت بحران از نقاط مختلف شهر به صورت منظم انجام گردید تا مدیریت شهری آمادگی کامل جهت مواجهه با هرگونه حادثه احتمالی را داشته باشد.
مهندس آقائی بار دیگر ضمن برشمردن اقدامات مؤثر ستاد اسکان نوروزی و همچنین ستاد بحران شهرجدید، عملکرد شبانه روزی پرسنل خدمات رسان شهرداری در مسائل اخیر را ستود و ضمن تشکر ویژه از ارگان های خدمات رسان اورژانس، هلال احمر، آتش نشانی و ادارات آب، برق و ... از حمایت ها و اقدامات فرمانداری قدردانی و از شهروندان و مسافرین نوروزی درخواست کرد نقطه نظرات خود را جهت ارائه بهینه تر خدمات به شهرداری شهرجدید هشتگرد ارائه نمایند.
گفتنی است شهرداری شهرجديدهشتگرد با توجه به اقدامات قابل توجه و شایسته در سنوات گذشته امسال نیز به عنوان تنها نماینده استان البرز جهت اسکان مسافران نوروزی برگزیده و اقدام به خدمات رسانی و میهمان نوازی کرد.