شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
پیام شهردار واعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد به مناسبت درگذشت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل فاضل فرد
پیام شهردار واعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد به مناسبت درگذشت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل فاضل فرد
1398/مهر/2 12:11:28

شهردار شهرجدیدهشتگرد در پیامی با تسلیت رحلت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل فاضل فرد عالم وارسته و استاد برجسته اخلاق، از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم، علو درجات و همجواری با ائمه اطهار(ع) و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.
متن پیام تسلیت مهندس اصغر آقائی به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم ربانی ، روحانی وارسته ، حجت الاسلام و المسلمین فاضل فرد پدر شهیدان محمد و علی فاضل فرد و از شاگردان امام خمینی (ره) موجب تاثر و تالم خاطر فراوان شد.

ایشان از خدمتگزاران صادق دین و مذهب بودند و در دوران عمر پر برکت خویش  برای اعتلای فرهنگ دینی و خدمت به مردم  از هیچ تلاشی فرو گذار  نکردند و همواره عامل به احکام اسلام ناب محمدی بوده و الگوی تمام عیار انسانیت و موجب فخر و مباهات و منشاء اثرات خیر و برکات فراوانی در سطح شهرستان ساوجبلاغ بوده است.

اینجانب ضایعه فقدان آن عالم جلیل القدر را خدمت بیت شریف معظم ایشان و همه دوستداران و محبین تسلیت گفته و از خداوند متعال علو درجات این فقیه سعید و صبر و اجر برای بازماندگان از خداوند متعال مسألت می نمایم.

ان شاء‌الله تعالی در این ایام سوگواریِ حضرت سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام، میهمان آن حضرت بوده باشند و با شهدای کربلا محشور گردند.