شهرداری شهر جدید هشتگرد
1399/بهمن/7
متن خبر
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد، در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد، در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.
1398/مهر/2 12:16:32

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد، در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.
متن پيام به شرح ذيل مى باشد:

بسمه تعالی

⚜️آغاز هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ماه محرم که فرصتی مناسب برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ عاشورا به نسل‌های جدید انقلاب اسلامی است را گرامی می داریم.

⚜️هشت سال دفاع مقدس گنجینه پرباری از زیباترین تصاویر ایثار ، شهادت ، تعهد و دینداری دلیر مردان و شیرزنانی است که در راه دفاع از دین خود و کیان و شرافت این مرزو بوم، جان خویش را در طبق اخلاص نهادند و ندای هل من ناصرا ینصرنی امام حسین (ع) را از پس گذشت قرن ها لبیک گفتند.

⚜️دفاع مقدس ملت ایران با فرهنگ کربلا و نهضت عاشورا آمیخته شده است و رزمندگان و دلاوران ما عطش اشتیاق به سیدالشهدا(ع)  را با زلال جاری شهادت فرونشانده اند، و همواره یادآوری صحنه ها و خاطرات جنگ تحمیلی، غریو و نهیب "هیهات من الذله" حسین بن علی(ع) و یارانش را تداعی می کند و امسال به سبب تقارن آغاز هفته دفاع مقدس با محرم، فرصتی ویژه فراهم آمده است تا ضمن بزرگداشت همزمان این دو حادثه مهم تاریخی، انطباق ارزش های دفاع مقدس با جلوه های جانفشانی یاران سیدالشهدا(ع) بیش از پیش مورد عنایت و توجه قرار گیرد.

⚜️امروز نیز به برکت نهادینه شدن فرهنگ پایداری در لایه های مختلف جامعه اسلامی ، ملت ایران با سرلوحه قراردادن فرامین مقام معظم رهبری (دامه ظله العالی) و در پاسداشت خون پاک شهیدان 8 سال دفاع مقدس همچنان دفاع از آرمان های پیر فقید جماران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر را در رأس تمامی امور قرار داده و به دنبال استقرار مکتب دفاع از شئون نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

⚜️بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این دوران و گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس به تمامی ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا امیدواریم در عصر حاضر نیز که نظام مقدس جمهوری اسلامی آماج توطئه ها و حملات دشمنان قسم خورده خود می باشد فرهنگ دفاع مقدس که الهام گرفته از خط سرخ قیام سیدالشهدا(ع) می باشد در تمامی ارکان جاری و ساری باشد. انشاءالله
(شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهرجديد هشتگرد)