سه شنبه 1 اسفند 1396

شرح خبر

کد صفحه: 3885
دسته خبر: عمرانی
تاریخ انتشار: 17 بهمن 1392 16:38
تقدیر و تشکر استاندار البرز از شهردار شهر جدید هشتگرد در افتتاحیه پروژه استخر شهرداری
1392/11/17
پروژه تفریحی، ورزشی استخر شهرداری با حضور استاندار و مسئولین استانی و شهرستانی در دهه مبارک فجر افتتاح شد.

پروژه تفریحی، ورزشی استخر شهرداری با حضور استاندار و مسئولین استانی و شهرستانی در دهه مبارک فجر افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید هشتگرد، سید طاهر طاهری استاندار البرز در این مراسم با اشاره به افتتاح 131 پروژه با هزینه ای بالغ بر 450 میلیارد تومان در سطح استان البرزدر دهه مبارک فجر، در مورد این پروژه گفت: ساخت این استخر باتوجه به دربرگرفتن مجموعه های مکمل در کنار آن بسیار جالب می باشد. ایشان اضافه کرد: استخری به این بزرگی و زیبایی و با امکاناتی شامل حمام سنتی، تونل مه، سونای خشک و بخار، جکوزی، استخر کودکان، باشگاه بدنسازی، رستوران، سالن بولینگ و... کم نظیر می باشد. ایشان در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کامران عظیم زاده شهردار شهر جدید هشتگرد و مسئولین شهری به این نکته اشاره کردند که پتانسیل شهر جدید هشتگرد و استان البرز در زمینه نیروهای فعال بسیار بالاست و این برای استان ما جای امیدواری دارد.
در ادامه محمود پایکاری رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از استاندار فضا را برای طرح خواسته های مردم مناسب دیدند و به برخی از معضلات شهری از جمله وضعیت ناوگان حمل و نقل شهری، احداث 50000 واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد بدون درنظر گرفتن زیرساخت ها، و مشکل فاضلاب شهر اشاره کرده و خواستار اجرای کامل مسئولین شهرستانی به تعهداتشان در این زمینه شدند.
در انتها مسئولین علاوه بر پروژه فوق، کتابخانه مجهز و زیبای مهستان با زیربنای 580 متر مربع شامل بانک کتاب، فروش محصولات فرهنگی، سالن مطالعه، سایت رایانه و... که توسط شهرداری شهر جدید هشتگرد احداث شده است را افتتاح کردند.
شایان ذکر است شهرداری شهر جدید هشتگرد در سی و پنجمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی دو پارک محله ای را نیز افتتاح نمود وتعداد پارکهای محله ای موجود در شهر را به نوزده پارک افزایش داد.

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا