سه شنبه 29 اسفند 1396

شرح خبر

کد صفحه: 16352
دسته خبر: شهرسازی
تاریخ انتشار: 12 آذر 1394 13:1
سیستم ارسال گزارش الکترونیکی نظارت ساختمانی در شهرداری شهر جدید هشتگرد راه اندازی شد
1394/9/12
باهمکاری و تعامل مثبت فی مابین شهرداری و سازمان نظام مهندسی استان البرز سیستم گزارش الکترونیکی نظارت ساختمانی شهرداری راه اندازی شد

 

 

 

باهمکاری و تعامل مثبتفی مابین شهرداری و سازمان نظام مهندسی استان البرز سیستم گزارش الکترونیکی نظارت ساختمانی شهرداری راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید هشتگرد، با تلاش معاونت فنی و شهرسازی شهرداری و همکاری نظام مهندسی استان البرز، شهرداری شهر جدید هشتگرد دومین شهرداری پس از کلانشهر کرج در استان البرز می باشد که امکان گزارش دهی الکترونیکی برای مهندسین ناظر را فراهم کرد.

مهندس محمدعلی حیدری نعمت آباد معاون فنی و شهرسازی شهرداری در این باره گفت: باهمکاری و تعامل مثبت با سازمان نظام مهندسی استان البرز سرانجام توانستیم سیستم ارسال گزارشات الکترونیکی نظارت ساختمانی را در شهرداری شهر جدید راه اندازی نماییم.

ایشان ادامه داد: در استان البرز، شهرداری کرج مدتی است که این سیستم را راه اندازی کرده و با توجه به آثار مثبت حاصله، تصمیم گرفتیم این تجربه مثبت را در شهرمان داشته باشیم.

معاون فنی و شهرسازی شهرداری توضیح داد: با راه اندازی این سامانه و ایجاد ارتباط آن لاین میان شهرداری و سازمان نظام مهندسی، امکان ارسال مستقیم گزارشات مهندسان ناظر به شهرداری فراهم شده است.

مهندس حیدری ضمن بر شمردن مزایای استفاده از این روش گفت: با راه اندازی ارتباط آنلاین (روی خط) تردد ها و مراجعات غیر حضوری مهندسان ناظر به شهرداری حذف خواهد شدو تمامی مراحل ثبت گزارش و ارسال آن به شهرداری از طریق کارتابل مهندسان امکان پذیر خواهد بود.همچنین با استفاده از این روش پیگیری امور سریع تر اتفاق خواهد افتاد و در لحظه ثبت،گزارش در کارتابل شهرداری قرار خواهد گرفت و پس از ثبت در شهرداری، شماره ثبت از طریق پیامک به مهندس ناظر اعلام خواهد شد.

ایشان قابلیت پیگیری و دسته بندی گزارشات مهندسین ناظر در سیستم و سهولت جستجوی آن، انجام خودکار و بدون هزینه مراحل ثبت و ارسال گزارش، ارسال بدون محدودیت زمانی و مکانی گزارشات، امکان اطلاع رسانی و پیگیری مراحل کار از طریق سیستم پیام کوتاه و ... را از دیگر مزایای راه اندازی سامانه ارسال گزارشات خواند و اظهار کرد: امیدواریم  با استفاده از این  روش مراجعات غیر ضروری به شهرداری کمترشده و شاهد صرفه جویی در وقت شهروندان باشیم.

 

 

IMG_4167

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا