سه شنبه 29 اسفند 1396

شرح خبر

کد صفحه: 19016
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 13:56
پیام تقدیر مدیریت شهری شهر جدید هشتگرد از حضور شهروندان در استقبال از کاروان تدبیر و امید
1395/8/27

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید هشتگرد، مهندس بزرگ زاده شهردار شهر جدید به همراه اعضای شورای اسلامی از حضور پر شور مردم شهرجدید در استقبال از رئیس جمهور محترم و کاروان تدبیر و امید تقدیر کردند.

 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

استقبال صمیمی و پرشور مردم نجیب شهرجدید هشتگرد از کاروان دولت تدبیر و امید جلوه دیگری از همدلی و هم زبانی ملت و دولت را به نمایش گذاشت.

 

بدینوسیله بر خود فرض می دانیم به پاس حضور پرشکوه، استقبال گرم و همراهی مردم بزرگوار شهر جدید با کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم،خانواده های معظم و معزز شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، دانشگاهیان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه و فرهنگ، جوانان پرشور و بانشاط، نیروهای نظامی و انتظامی و فعالان سیاسی و اجتماعی این شهر تقدیر و تشکر نماییم.

 

همزمان با حضور نماینده ویژه ریاست محترم جمهور در شورای اداری شهرستان ساوجبلاغ در شهر جدید هشتگرد تلاش نمودیم تا ظرفیت ها، فرصت ها، مسائل و مشکلات شهر جدید را به دولت محترم انعکاس دهیم تا از این طریق بتوانیم همیاری و کمک دولت محترم را در توسعه و آبادانی شهر در کنار خود داشته باشیم.

با عنایت به افتتاح تصفیه خانه شهر جدید هشتگرد و موافقت دولت محترم با اختصاص انشعاب آب از سد طالقان به شهر جدید هشتگرد و بیان مسائل و مشکلات مربوط به زیرساخت ها و مسکن مهر که شهروندان خوب ما را درگیر کرده امیدواریم این سفر سبب خیر و برکت برای مردم خوب و نجیب شهر ما باشد.

درپایان لازم می دانیم از فرماندار محترم وامام جمعه محترم شهرستان، مسوولان اجرایی شهرستان، پرسنل خدمتگزار شهرداری شهر جدید هشتگرد تقدیر و تشکر نماییم همچنین از حضور دولت محترم و کاروان تدبیر و امید به استان کمال تشکر را داریم.

امید است مسوولان دستگاه های مختلف با رویکرد تعاملی دولت تدبیروامید در جهت برآوردن مطالبات به حق مردمان نجیب این شهرو بهره گیری مطلوب از ظرفیت های گسترده آن تلاش نمایند تا در آینده نزدیک شاهد تحولات اساسی در این شهر باشیم.

 

مدیریت شهری شهر جدید هشتگرد

 

Photo _2016-11-17_13-53-35

 

Photo _2016-11-17_14-14-27

 

Photo _2016-11-17_12-57-40

 

Photo _2016-11-17_13-46-15

1

2

4

7

5

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا