سه شنبه 29 اسفند 1396

شرح خبر

کد صفحه: 19091
دسته خبر: عمومی
تاریخ انتشار: 24 آذر 1395 12:47
برگزاری دوره های آموزشی کارکنان شهرداری های استان البرز در شهرداری شهر جدید هشتگرد
1395/9/24

 

 

 

دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان شهرداری های استان البرز به میزبانی مرکز علمی کاربردی شهرداری شهر جدید هشتگرد در حال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید هشتگرد، دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان شهرداری های استان البرز به میزبانی مرکز علمی کاربردی شهرداری شهر جدید هشتگرد در حال برگزاری می باشد.

این دوره ها به همت واحد آموزش و پژوهش و مرکز علمی کاربردی شهرداری و با هماهنگی دفتر کل امور شهری استان البرز و با مجوز کمیته راهبردی آموزش و توانمندسازی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با هدف ارتقای کارآمدی و افزایش بهره وری کارکنان شهرداری های استان البرز برنامه ریزی شده است و باتوجه به برگزاری موفقیت آمیز چندین دوره آموزشی کارکنان در سال های قبل در این شهرداری این بار نیز شهرداری شهر جدید هشتگرد از طرف استانداری جهت برگزاری این دوره ها پیشنهاد گردید.

19 سرفصل آموزشی در این دوره ها تعریف شده است و هر دوره در 2 روز اداری برگزار خواهد شد. کلاس ها از 2 آذرماه شروع شده و تا 18 اسفندماه به پایان خواهد رسید.

دوره های مورد نظر به صورت تخصصی می باشد و باتوجه به سرفصل های تعریف شده  کارمندان شاغل در واحدهای مختلف شهرداری های استان البرز را دربرخواهد گرفت.

 

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا