چهارشنبه 4 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 19636
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 3 آبان 1396 14:10
شهرداری و شرکت عمران شهرجدید هشتگرد گزارش اقدامات انجام شده را به شورای اسلامی و معاون وزیر ارائه دهند.
1396/8/3
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد به همراه مدیرعامل شرکت عمران با دکتر طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید دیدار کردند.

محمود پایکاری عضو شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در نشست صمیمی با معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تأکید بر تعاملات مثبت شکل گرفته فی مابین شهرداری، شرکت عمران و شورای اسلامی گفت: برگزاری این جلسات به صورت مستمر ضروری است زیرا موارد مطروحه در این جلسه باید عملیاتی شود و خروجی ملموسی را در این خصوص شاهد باشیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد توضیح داد: در این خصوص از هر دو دستگاه شهرداری و شرکت عمران تقاضا می کنم گزارش اقدامات انجام شده را به شورای اسلامی و معاون وزیر محترم ارائه دهند تا کاستی ها مشخص شود و در روند کار تسریع صورت گیرد.

پایکاری با طرح چند سوال کوتاه عنوان کرد: باید اراده واقعی جهت عملی شدن تفاهم نامه مشترک شهرداری و شرکت عمران وجود داشته باشد. حضور فعال بخش خصوصی و سرمایه گذار در شهر، استفاده از سرمایه های موجود شهری، عدم استفاده از ظرفیت و سرمایه عظیم روستاهای اطراف شهر (فشند، کوشکذر، آردهه و خور) که در طرح جامع دیده نشده از جمله مسائلی است که باید با جمع بندی به راه حل نهایی در مورد آن رسید.

ایشان در انتها ضمن بیان گلایه شهروندان به ویژه فعالان صنعت مسکن و مشاورین املاک از شرکت عمران مبنی بر عدم صدور الحاقیه به نام خریدار، درخواست کرد: جهت حفظ ایمنی ساختمان های بلندمرتبه نیازمند وجود نردبان بلند هیدرولیکی (اسنوکر) هستیم که امیدواریم این موضوع با مساعدت مسئولین مرتفع شود.

Photo _2017-06-01_12-20-07

 

Photo _2017-10-25_13-49-18

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا