سه شنبه 24 مهر 1397

شرح خبر

کد صفحه: 19650
دسته خبر: شورا و شهرداری
تاریخ انتشار: 7 آبان 1396 10:10
جلسه مشترك ادارات شهرجديد هشتگرد با اعضاي شوراي إسلامي
1396/8/7
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نشست تخصصی اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد با مسؤولین ادارات و نماینده شهروندان ساکن مسکن مهر مسائل مختلف مطرح، بررسی و پیگیری شد. .

در این نشست، نمایندگان مردم شریف شهرجدید هشتگرد در شورای اسلامی با طرح سؤالات و خواسته های شهروندان مشکلات موجود را بررسی و ضمن شنیدن پاسخ مسؤولین موارد زیر را مصوب کردند.
در ابتدا اعضای شورای اسلامی خواسته شهروندان ساکن مسکن مهر درخصوص لزوم جمع آوری فاضلاب رها شده در قسمت های مختلف فاز  رامطرح کردند که پس از بحث و تبادل نظر و ارائه پاسخ آبفا مقرر شد باتوجه به امکانات موجود فاضلاب رها شده در بلوار بهشت تا پایان آبان ماه سال جاری، فاضلاب رها شده در بلوار امام رضا(ع) و مجتمع پاسارگاد تا پایان آذر ماه سال جاری و فاضلاب رها شده در مجتمع ایران خودرو تا پایان سال جاری پس از جمع آوری به سیستم فاضلاب شهری متصل شود.
در ادامه درخواست شهروندان درخصوص روشنایی معابر و بلوارها مطرح و پس از اولویت بندی موضوعات و مشکلات معابر به اداره برق مقرر شد: تأمین روشنایی معابر مطروحه توسط اداره برق شهرجدید به ویژه در مناطق مسکونی مسکن مهر به سرعت اجرایی شود. در این راستا نصب 200 پایه چراغ روشنایی در معابر سطح شهر توسط اداره برق به تصویب رسید.
موضوعات مربوط به تلفن، آنتن دهی خطوط، دیتای اینترنت و ... یکی از عمده درخواست شهروندان مسکن مهر بود که توسط اعضای شورا مطرح و نسبت به حل آن گزارش کار درخواست شد.
در ادامه اداره مخابرات شهر جدید ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در بسیاری از مناطق شهری در سال جاری و خدمات رسانی به شهروندان اعلام کرد موضوعات مطروحه درخصوص تلفن، آنتن دهی خطوط و دیتای اینترنت در دست اقدام می باشد و درحال حاضر در راستای بهبود وضیت آنتن دهی خطوط و دیتای اینترنت در 12 نقطه از شهر تأسیسات مخابراتی نصب شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است. همچنین در 20 نقطه دیگر از شهر در مرحله طراحی و واگذاری به پیمانکار جهت اجرای عملیات می باشیم.
حفظ و افزایش امنیت در مسکن مهر از دیگر موضوعات مورد درخواست شهروندان بود که در این خصوص از کلانتری و حوزه بسیج درخواست افزایش گشت و حضور پر رنگ تر در این مناطق شد.
تکمیل هرچه سریعتر مسجد 14 معصوم (علیه السلام)، استقرار بسیج خواهران در فاز 4، افزایش روشنایی معابر، افزایش امنیت منطقه، ساماندهی هیئت مدیره مجتمع های مسکونی واقع در مسکن مهر، رسیدگی بیشتر به فضای سبز شهری، احداث بازارچه، افزایش پارک های محله ای، احداث ایستگاه تاکسی و ... از عمده مسائل مورد درخواست شهروندان ساکن در مسکن مهر شهرجدید هشتگرد بود که در این جلسه مطرح و نسبت به حل و فصل آن همفکری و ارائه طریق شد.
لازم به ذکر است برگزاری سلسله نشست های تخصصی مسؤولین ادارات شهر جدید هشتگرد یکی از مسائلی است که شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد در راستای عمل به وظیفه ذاتی خود و ایجاد همدلی بیشتر مابین مسؤولین جهت حل وفصل مشکلات واقعی شهروندان با جدیت دنبال می کند.
شایان ذکر است ضمن ادامه نشسته های تخصصی مسئولین ادارات با حضور شهروندانفبزودی شاهد برگزاری ملاقات های محله ای در نقاط نختلف شهر در طی سال با حضور مسئولین شهری و شهرستانی خواهیم بود.

 

Photo _2017-11-01_09-28-48

 

Photo _2017-11-01_09-28-55

 

Photo _2017-11-01_09-29-00

 

Photo _2017-11-01_09-29-08

 

Photo _2017-11-01_09-29-16

 

 

نظرات کاربران

نظرات کاربران
نام:
آدرس ایمیل:
متن پیام:

پیوندها

مناسبت اصلی

اوقات شرعی

    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

شهدا